Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos DLNA szervert...

Androidos DLNA szervert keresnék! Felsorolnátok párat?

Figyelt kérdés
Pontosítom, mit is keresek. A tévém dlna-s szervert lát csak, bár nem is baj, hisz nem át küldeni akarok dolgokat. Pc-n van dlna kiszolgálóm, amit a tv úgy lát mint egy háttér tárat, ahol a mappákban böngészve lejátszhatom az általam választott médiát. Tehát nem küldöm, hanem a tv-n keresztül böngészem. Viszont a pc nincs állandóan bekapcsolva, a teló viszont igen, s a kártya is tele van filmekkel. De itt sem át küldeni akarom a lejátszást azaz nem streamelni, mert másik helységben van, hanem a tv-n keresztül böngészni a hálózati wifi-n dlna segítségével a teló sd kártyáját, és a tv-n indítani a kiválasztottat. Egy szürke ikonos DlnaServer appot találtam a googlepay-en ami ezt teszi, de sokszor lefagy és nem működik. Hasonló működésű appot szeretnék,ha tudtok. Remélem érthetően írtam le. Köszi előre is!

#szerver #Android #DLNA #Háttér tár
2021. okt. 10. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kodi
2021. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kodi egy kész kopmplett pogram, már szinte egy média center. Sajnos sok helyet és memóriát igényel. :(
2021. okt. 12. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


tessá'

Van pró változata is... 😜

2021. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez sajnos olyan mint a legtöbb. Küldi a videót és nem úgy tárolja, mint egy tárhely. Eut írtam le részletesen.
2021. okt. 13. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!