Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 11 lite telefonokat...

Xiaomi Mi 11 lite telefonokat nem lehet vezetékes fülhallgatóval használni?

Figyelt kérdés
Olvastam a leírást, és a képeken is látszik, hogy hiányzik a jack dugó, viszont arról már sehol sem találtam információt, hogy akkor ezekhez a telefonokhoz nem is lehet vezetékes fülhallgatókat használni csak Bluetooth-osakat? Vagy ilyen esetben úgy működik, mint az iPhone-oknál, hogy a töltő helyébe kell dugni a fülhallgatót is? Akinek van ilyen telefonja vagy látott már ilyet annak nagyon megköszönném, ha válaszolna, fontos lenne a választás szempontjából.

2021. okt. 12. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak USB-C fülhallgatók, illetve USB-C - 3,5mm Jack átalakítóval is működik.
2021. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem vagyok valami jártas a témában, ez gyakorlatban mit is jelent? :)
2021. okt. 12. 14:32
 3/5 anonim ***** válasza:

A telefonon vam egy USB-C csatlakozó

(Amibe a töltőt is dugod)


Általában egy ugyanilyen végű fülhallgató szokott járni a készülék mellé.


De külön is lehet kapni.


Illetve lehet kapni olyan átalakítót, amit bedugsz a telefonba, és abba utána bármilyen szabványos 3,5mm-es jack fülhallgatót tudsz csatlakoztatni.


De akár USB-OTG átalakítóval szabványos USB-A portot is tudsz rá varázsolni, amivel a "sima" USB-s fejhallgatók is működhetnek.

2021. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tehát akkor valamilyen módon lehet használni vezetékes fülhallgatóval is, csak nem a hagyományos jack dugóval. Ez érdekelt igazából, és most már tudom akkor.
2021. okt. 12. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hagyományos jack dugóval is, csak akkor kell átalakító (USB-C - Jack)
2021. okt. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!