Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 12 Mininél meg lehet...

Iphone 12 Mininél meg lehet szokni a teljes képernyős dolgot?

Figyelt kérdés

Sosem volt még olyan iphoneom ami így teljes képernyős lett volna, és kicsit félek ettől mert mikor próbálgattam a boltban, valahogy nem állt rá a kezemre. Egyszerűen nem tudtam, hogy kell kilépni az appokból, hogy mész rá a főmenüre és onnan vissza stb..viszont a másik kinézett telefonom az SE 2. itt érdekes mód nem voltak gondok, valahogy tudtam elsőre hogy kell használni. Itt a főgomb kedvez nagyon, meg kicsit kényelmesebbnek tartottam pedig régen 4s méretekhez szoktam hozzá. A miniben pedig a színek miatt is gondolkozom mert ritkán látok lila, mentazöld színű telefonokat és ezek nagyon tetszenének. Szóval lehet még új generációs volt nekem ez és azért nem tudtam úgy irányítani a mobilt. Ennek ellenére nem tudok dönteni sajnos még mindig pedig pénzben egyikkel se lenne gond, itt az a fontos hogy tökéletes legyen a döntésem.

Iphone 12 mini:

-Kedvező színek (lila, zöld, kék)

-Praktikus kis méret amire rég vágyok (nem tepsit akarok)

-Nincs fölösleges plusz oldal mint az SEnél (ahol van a képernyő számláló, keresés stb.és nem lehet kitörölni) ez még az 5sben is zavart

-Itt nem tudtam valahogy figyelni a kényelmes fogásra mert bosszantott hogy nem tudok eligazodni rajta hogy mit hogy kell stb...

Iphone SE 2020:

-Itt is kedvező a kis méret de valamivel nagyobb

-Kényelmes fogást tapasztaltam, sőt könnyű szinte légiesen

-Főgomb, ezt hiányoltam nagyon mióta váltottam más telefonokra

-Nem teljes képernyős, viszont az előlap érdekes full fekete így képernyőzárban nem venni észre ezt de ez nem zavart annyira

-Kevés szín viszont itt a fehér tetszik

Iphone 13 minit még annyira nem nézegettem de itt nem tudom mi lenne jó nekem még. Méretileg mintha nagyobb lett volna a 12 mininél de lehet pillanatnyi csalódás volt. Itt a színek közül hát kevés van ami tetszik, a pink nekem tökre halvány bézs inkább lilás ami nem tetszik..viszont sokan dicsérik hogy ez jobb mindenben bármelyik másik iphonennál..

Segítsetek dönteni, megbolondulok ebben hogy mindig valamiért változik a döntésem.:D Azért is fontos mert ilyen drága mobilt még nem vettem.



2021. okt. 13. 05:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A fizikai menü/vissza/kezdőlap gombok nélküli telefonoknál vagy alapból ott vannak ezek a gombok a képernyő alján (pl nálam most is), vagy elhúzásra bejönnek (játékoknál).
2021. okt. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.igen de mégis jobb volt fizikai gombot használni mint sima képernyőt
2021. okt. 13. 07:58
 3/8 anonim ***** válasza:
2 nap és meg fogod szokni 😃
2021. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A boltban, hogy kipróbálod pár percre nem fogod megtanulni, megszokni, ennél azért több idő kell. Pár nap alatt már nem lesz újdonság. Nem fog hiányozni a homegomb, de ha még is, akkor használhatod a virtuális homegombot (AssistiveTouch).
2021. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

5 perc volt átállni... 5! :D

most kaptam egy 8+-t amin még van ugye főgomb és állandóan simogattam a képernyőt hogy lépjen már ki az appból :D

Maximum 1 délelőtt átállsz az új műveletekre

2021. okt. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem kellett egy nap,hogy megszokjam.

6rol váltottam 12re

2021. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi így bátrabban hajlok a minik felé csak kérdés hogy 12 vagy 13 lenne előnyösebb :D
2021. okt. 13. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá kerek nyilván a 13
2021. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!