Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokszor miért vannak az...

Sokszor miért vannak az iphone használókkal szemben előítélettekkel?

Figyelt kérdés
Sznob vagy biztos pénzes ember vagy csak menőzni akar oszt amúgy csóró, meg hasonlók.
2021. okt. 14. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Nos azért, mert akár tetszik, akár nem, legtöbbször ez az igazság.
2021. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
17%

Mert aki iPhone-t vásárol, az tudatában van azzal, hogy 50 feletti az IQ-ja, hogy 100%-ban romhatatlan, fagyálló, biztonságos, gyors, 40 év múlva is tökéletesen működő operációs rendszerrel ellátott telefont vesz meg.

Aki iPhone-t vesz, annak mindig nyugodt lesz a vére, hiszen az iPhone sose idegesít fel a befagyással, vagy az újraindulásokkal, netán a netről letöltött vírusokkal.

iPhone maga a tökéletesség.

2021. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
14%

Mert buták.

Kifejteném, de nem értenék meg, mert buták :D

Üdv egy iPhoneos.

2021. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fejtsed nyugodtan.
2021. okt. 14. 22:39
 5/17 A kérdező kommentje:
A történetem annyi, hogy vettem egy iPhone 7-est, és ugye a laikus hozzá nem értők már megjegyezték, hogy na mi van ájfonod van? Úgy, h a teló 50e volt, amennyiért normális Android sincsen.
2021. okt. 14. 22:49
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
A laikus hozzá nem értők mindig mindenhez rosszindulatúan állnak hozzá. 😃
2021. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy viccesen itt hagyom az 50 IQ-ról ábrándozó fickónak :))

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..

2021. okt. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Miért érdekel mások véleménye ? Főleg ezen az oldalon, ahol rengeteg a frusztrált, ráadásul primitív ember. Nekem is iPhone van Xiaomi után és csak egy valamit bántam meg, hogy nem előbb tértem át. Leszarom, hogy kinek tetszik és kinek nem. Igazából csak az olyan csóró, ostoba országokban menőzés tárgya az Apple, mint például Magyarország
2021. okt. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ez már régi ügy, és úgy néz ki igen csak beéget egyes emberek agyába. Manapság akinek androidja van és “normális” ember, nem szól be vagy foglalkozik az iphone felhasználókkal, mert az életében ez egy apróságnak számít. Ugyanez fordítva is igaz, hogy az almások nem foglalkoznak a másik platform felhasználóival, ha normális emberről beszélünk. Szóval a kérdésre válaszoljak, ma már igen kevés ilyen gyöpös ember létezik szerencsére, de még akad pár, akinek szúrja a szemét, ha valaki iphonet használ. Régebben csak az apple telefonok voltak drágák és irigységből is beszóltak a haverok, ismerősök. Én is küzdöttem ezzel a dologgal anno, és akik legjobban szapulták, ma már azoknak is ilyen telefonjuk van. Ma már minden csúcs mobil drága vagy még drágább.
2021. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert borzalmas ár\érték aránya mellé, még mutogatják is, hogy ekkora barmok.
2021. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!