Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Poco X3 Pro telefont tervezek...

Poco X3 Pro telefont tervezek venni, de sok helyen írják, hogy fantom érintéses problémája van, tényleg gyakori ez a hiba?

Figyelt kérdés

Érdekes módon az árukeresőn a jópár komment ellenére senki nem említ ilyen problémát, viszont más külföldi oldalakon többen írnak ilyen hibáról.

Akinek ilyen telefonja van azokat kérdezem: tapasztaltatok ilyet, akár olyat hogy nem érzékel, vagy hogy önálló életre kel a telefon érintőpanelje?



2021. okt. 15. 21:04
 1/6 anonim válasza:
engem is érdekelne
2021. okt. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Standard Xiaomi betegség a Redmi és Poco vonalon.
2021. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 darklord88 válasza:
Nekem egy hónapja ez van de nem vettem észre hasonlót.
2021. nov. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem f3-nál nincs
2021. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem augusztus óta van meg, de igen elég jellemző sajnos. Csalódás volt számomra a Oneplus 5 után, ha visszamehetnék az időben, nem vettem volna meg.
2021. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Poco x3 telefonom új korától kezdve azt csinálja, hogy újraindítgatja magát, kikapcsol. Még mindig ez van nekem, de nem ajánlom!
2021. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!