Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Y6 2019 telefonnál meg...

Huawei Y6 2019 telefonnál meg lehet oldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Huawei Y6 2019 típusú telefonon az a hiba áll fenn, hogy hiába van minden értesítés és háttérben való futás engedélyezve a Messenger számára, nagyon gyakran mégsem kapok értesítést arról, ha valaki ír nekem vagy hív. Ha megnyitom az alkalmazást, akkor pár másodperc után megjelennek az értesítések, de lezárt képernyőnél, vagy akkor, ha más csinálok a telefonon, nem. Van erre valami megoldás esetleg?

2021. okt. 17. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Egyetlen megoldás van csak. Kivágod a messengert a telefonod tárhelyéből.

Ugyanis fos az egész facebook rendszer.

2021. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg még régebbi verziót megpróbálhatsz.
2021. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az akkumulátor beállításainál a messenger indítását kézire állítod, majd engeded a háttérben való futást.


Ennél hatékonyabb módszer az alkalmazás letörlése és végleges elfelejtése.


Szar az egész, ahogy van.

2021. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nálam is ez van, de mostanában megeshet bárkivel ilyen véleményem szerint. Mások is panaszkodtak hogy nem kaptak értesítőt messenger üzenet esetén. Fura dolgok vannak mostanában.
2021. okt. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez már évekkel ezelőtt is jelen volt, akárcsak a többi vissza-visszatérő bug.
2021. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
4-es vagyok és én szeretem a messengert, emiatt én nem fogom kibaszni a telefonom tárhelyéről, legfeljebb együttélek ezzel és reménykedek nem lesz ebből bajom a továbbiakban..
2021. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#5 hát én régebben nem vettem észre ezt annyira, inkább most tavasz óta lett ez divat véleményem szerint.
2021. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azóta helyreállt nálam az újraindítással és jó minden
2021. nov. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!