Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a franc van az instával?

Mi a franc van az instával?

Figyelt kérdés

Tegnap este kidobott az instám és emailbe küldött kódot hogy írjam be és helyre állítja. Nem fogadta el, ha pedig telefonszámra kértem akkor az meg se jött. Majd törlődött az egész fiókom. Reggel csináltam egy újat de 1 óra múlva ugyan ez lett vele, majd még egyet. Épp hogy regisztráltam már ki írta hogy a tartalomfolyamot nem tudja frissíteni és a nevem is Instagram-felhasználó lett.

Csináltam egy új email címet hátha azzal van baj, de nem. Épp hogy ezzel is regisztráltam, már ki is dobott és törlődött ez a fiók is.

Mi lehet ez? Mással nem történt ilyen?


2021. okt. 17. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nem volt, viszont kért valami arcfelismerős cuccot, ahol a fejem kellett az appban jobbra-balra forgatni. Addig nem engedett frissíteni, azóta nincs baja.
2021. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
valami nagyon rosszat csináltál?
2021. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!