Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan okos óra ami tud...

Van olyan okos óra ami tud vérnyomást mérni és elérhető áron van?

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyik sem olyan pontos, mint egy vérnyomásmerő.

Egyébként meg sztem csak pulzus mérnek, azt sem túl pontosan.

2021. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem létezik olyan okosóra, ami mér vérnyomást, csak pulzust tudnak mérni és még sz apple watch sem mér teljesen pintosan
2021. okt. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%

Elérhető ár alatt mit értesz pontosan?

Az én Samsung órám tud vérnyomást mérni, de kb. havonta kalibrálni is kell a vérnyomásmérővel. Néha ellenőrzöm, az eredményei megegyeznek a vérnyomásmérőével, szóval szerintem rendben van.

2021. okt. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Morzsi007 ***** válasza:
75%
A drágább okosórák a pulzust pontosan mérik. EKG-t (2 csatornásat) az Apple watch tud, amit el is fogadnak meg véroxigént. Többit nem ismerem.
2021. okt. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
MI számít elérhető árnak? Mert mi ér is valamit az sajnos nem lesz olcsó.
2021. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül válogass:

[link]

Fokozottan érvényes ebben az esetben hogy az olcsó kacatok nem érnek semmit!

A csuklón vagy ujjon mért vérnyomás pedig nagyon eltérő lehet a normál (felkaros mandzsettás) méréstől. Ha fontos a rendszeres, pontos mérés akkor arra bizony áldozni kell.

2021. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van kimondottan vérnyomás mérésre kitalált óra. Elég pontos. UK ból kell rendelni. Ott gyártják. Orvosi eszközként, hát nem olcsó. 24 órás vérnyomás mérérésre találták ki ne kelljen egy egész vérnyomásmérőt magadra akkasztani folyamatosra. Egyébként sok óra tud már vérnyomást, pulzus gyakori.


Elérhető áron. Az mit takar? Mi a keret?

2021. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!