Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » TFT kijelzőnél milyen képre...

TFT kijelzőnél milyen képre szàmítsak?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung A70-es készülékem,ami sajnos kijelző hibás lett.Elvittem egy telefonos ismerősömhöz aki ezt az utángyártott TFT minőségű kijelzőt ajànlotta (sajnos a gyárira most nincs "keret" nagyon drága),viszont hozzá tette hogy sokkal rosszabb képminőségre számítsak tompàbb színekkel,kb ilyen gagyi kinai telefon szint ,újjlenyomat olvasó nélkűl.Az utóbbi még nem is zavar eddig se nagyon használtam az ujjlenyomat olvasot,viszont egy kicsit aggaszt ez allitolag rosszabb kepminőség..

Tényleg annyira gagyi?Vagy csak rám akarta sózni az eredetit a drágábbat?Nem szeretnék telefont cserélni nekem az a telefon kell továbbra is mar lassan 3 éve megvan én nagyon szeretem,csak most sajnos javításra szorul :(


2021. okt. 20. 08:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg annyira gagyi. Olyan mint a 10-15 évvel ezelőtti PDA-k kijelzője
2021. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen, gagyi.

A TFT panel betekintési szöge elég kicsi, ezért pl ha nem szemből nézed, a színek eltorzulnak. A színek fakók lesznek. A fényereje is jelentősen kisebb, napsütésben kb semmit nem látsz belőle. Valamint vastagabb is az amolednél, így a telefon is vastagabb lesz valamivel.

Akkut is jobban zabálja, ergó hamarabb fog lemerülni.

2021. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Az A30 5G-ben TFT panel van, de jelentősen jobb minőségű mint egy olcsó gagyi utángyártott kijelző

#2 vagyok

2021. okt. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

TFT -t mondanak már mindenre.

Meg kéne nézni milyen is ha lehet. Akkora a különbség árban?

2021. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább vidd normális szervizeshez.
2021. okt. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ne rakass bele sima TFT-t.
2021. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Önmagában a tft nem lenne tragédia, mert vannak egészen használható tft-s kijelzök is, (az amoled még mindig jobb) de utángyártott tft-t? Mivel hatalmas a szórás a tft kijelzök között (ocsmánytól a nem is rossz)-ig, igy láttátlanba nem tetetnék bele valamit.
2021. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hivtam a telefonost es a szerelo nem vallalja a gagyiert a felelosseget gyarit fog beletenni 54ezer....hat nemtudom sirjak vagy nevessek :/

Normalis kijelzom lesz az biztos jo borsos aron bar ha masik telefont vennek azt sem usznam meg olcsobban,sőt..

2021. okt. 20. 11:42
 9/13 A kérdező kommentje:
35 ezer lett volna a masik egyebkent
2021. okt. 20. 11:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez ennyi sajnos.
2021. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!