Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan létezik, hogy egy...

Olyan létezik, hogy egy szolgáltatónak egyre rosszabb a lefedettsége?

Figyelt kérdés

T-mobile / telekom.


Vonattal járok dolgozni, régebben csak a vasúti alagútban nem volt térerő (érthető módon).

Mostanra viszont ott tart a dolog, hogy mobilinternet csak a vasútvonalon levő 2 nagyobb város közepén van, és a sima térerő (telefonhívás) is borzalmas az egész vonalon.


Nem készülékváltáskor tapasztaltam a visszaesést, és sehol máshol nem érzékelem, csak ezen az útvonalon. Szóval nem hiszem hogy nálam van a gond.


Olyan van, hogy "leszednek"(??) adótornyokat? Én azt hittem, a lefedettség az vagy stagnál vagy nő...

Mi okozza ezt? Más szolgáltatók is ezt csinálják?


2021. okt. 20. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen van ilyen.


+Pár évente van frekvencia tender, az azért árszabja kicsit a dolgokat, itt van a 3g kivezetés, plusz boldog boldogtalan terheli a cellát, néhányan torrenthuszárkodva is, amivel meg tudnak fektetni egy teljes cellát.


Jelentsd be a szolgáltatónak, kivizsgálják

2021. okt. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

+ A vonat ha elektromos az se segít a telefonvonalnak...


+ Telefonok antennái is különbözőek. Van egy sugárzási maximum amibe bele kell férniük. Mindegyik bele is fér, de egyes gyártók a határát súrolják hogy jó legyen a kapcsolat mások meg az embert védik inkább de így meg gyengébb a kapcsolat. Ezért van hogy két telefon egymás mellett eltérő térerőt lát ugyan azon a hálózaton is.

2021. okt. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Balaton. Északi part. Iphone 11. Vodafon mobilnet. Kb. mintha a réges régi betárcsázós netem lenne.
2021. okt. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!