Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jobb az iPhone mint az...

Miért jobb az iPhone mint az androidos telefon, valóban megéri az ára, ha igen miért?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Ez miért politika? :D

Amúgy nem "jobb", hanem másmilyen. Van akinek jobban beválik, van aki nem szereti.

2021. okt. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Olvasd el a tobbi ilyen egymillió kerdest
2021. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Nem jobb.

Státuszszimbólum, hogy valakinek iPhone-ja van és nem egy sima telefonja. A páromnak is az van és ragaszkodik hozzá, pedig az negyedéért egy sokkal jobb, nagyobb képernyős androidos telefont vettünk nekem. De a cégénél mindenkinek iPhone-ja van, így neki is.

2021. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

"Státuszszimbólum, hogy valakinek iPhone-ja"

Gondolják ezt a magadfajta végtelenül buta emberek.

2021. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Csak az ilyen primitív, csóró kelet - európai országokban státusz szimbólum az Apple.

És nem, nem ér fel hozzá egy 60 - 80 ezres kínai telefon. Én használtam azt is. Ha valaki mutat nekem a 230 ezer Ft negyedéért olyan Androidos telefont, aminek sztereó hangzása van, ritkán akad és normális képeket készít, akkor visszavonom az állításomat.

2021. okt. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Még 10 évvel ezelőtt egyértelműen jobb volt az iOS, de manapság az android teljesen egyenértékű vele. Ugye a google fejleszti, ami teljesen egy súlycsoport az apple-el. Felhasználói oldalról nézve a 250 ezres iphone és pl. samsung között nagyítóval kell a különbséget ma 2021-ben.
2021. okt. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A felsőkategóriás Androidokkal kell összehasonlítani az almákat, azok ott is nagyon jók. Amúgy iPhone-om van, a céges telóm droid, hiába tud elvileg többet, nem olyan kényelmes-kellemes használni. Az iOS-t általában nagyon szeretik a userek, minden előnyével-hátrányával.
2021. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
88%

Önmagában az iPhone nem jobb. Ahogy a témát, és az Androidos telefonokat jobban ismerők írják, az Androidos csúcsmodellek legalább olyan a szinten vannak, mint az aktuális top-iPhone. Esetleg még olcsóbban is hozza ugyanazt a tudást.

Az Apple azonban komplex informatikai és telekommunikációs rendszert kínál: telefon, táblagép, zenelejátszó, óra, laptop, asztali számítógép különböző méretekben és tudással és mind kompatibilis egymással. Szerintem ez az Apple rendszerének erőssége, úgy, hogy eközben technikai kérdésekkel nem kell foglalkoznod, azt megoldja a rendszer helyetted. Sőt, ha egyszer megvetted, az operációs rendszer frissítése ingyen jár mindaddig, amíg az adott modellt támogatják.

2021. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!