Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor kell fizetni...

Most akkor kell fizetni szállítási költséget??

Figyelt kérdés

sziasztok emagnál rendeltem fél éve egy alcatel 1s 2020 okostelefont. Nemrég sárga foltok jelentek meg a kijelzőn és elvitték megcsinálni azt mondták "nem a megfelelő tipust küldtem" ugyhogy visszahozták javítás nélkül és mikor itthon kibontottam láttam. Hogy a telefon tele van csavarhúzó nyomokkal és egy nagyon mély karc van a kijelző sarkában.Egy pár óra asztalon pihenés után látom meg van repedve a kijelző, nah irtunk nekik alig válaszoltak.1 hét után végre irtak ekkorra már a telefon nem volt jó. szilánkosra törött a kijelző és hajlott a telefon mint állat. nagyon furcsa bűz jott a telefonbol és egy idő után csak csikos képet adott a kijelző. Eggyik hétvégén reggel arra kelek hogy füstöl a telefon melletem. ki vittem az udvarra

de utánna már be se kapcsolt . már azóta elvitték mégegyszer megint visszahozták javítás vagy csere nélkül azt mondták sztornózzák. ma jottt vissza ugyan olyan állapotban megint zgyan azzal a szöveggel leráztak ma felhívtuk őket mondták hogy majd megint fognak jönni érte . és hogy majd hívnak. Ha netalán kicserélnék a telefont egy ugyan olyanra akkor a szállítást ki kéne fizetnem? szerintetek?



#garancia #szerviz #teló Emag
2021. okt. 21. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után te a szállítás díja miatt problémázol?
2021. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Fel kell jelenteni az emagot
2021. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első problémás teljesítést követően el lehet felejteni a telefonálást. Email kommunikáció fotókkal, illetve ajánlott levél az a megoldás, amit nem tudnak tizedszerre is letagadni.

Ha elviszik megint, aztán visszakapsz egy szalvétába csomagolt kutyagumit, akkor is csak arra fogsz gondolni, hogy ki fizeti a postát?

2021. okt. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már az emailos kep cuccos is végig ment ...

nem.. de ha kicserélnék nem fizetek érte semmit vagy kell? ezt akartam kérdezni

2021. okt. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!