Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell a Nokia N95-ön...

Hogy kell a Nokia N95-ön komplett vázat cserélni? Érdemes elvinni egy mobilszervizbe? Próbáltam kicserélni, de a régi vázba be van építve a telefon működéséhez szükséges cucok.

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 11:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Én elég sok ilyen telefont szedtem szét, és bár azt gondolom, hogy egyszerű, de ha még nem szereltél szét ilyen, vagy bármilyen más telefont, és raktad össze, úgy hogy működjék, akkor ne állj neki. Nem két fillér volt, gondolom. Én neki mernék állni, mert tudom, mit szabad feszíteni, és mit nem. Ha beszélsz angolul, könnyebb dolgod van: Nokia N95 disassemble, rákeresel, és menni fog. Nem ismerem a kézügyességed, de tartsd észben, aki mer, az nem mindig nyer...
2008. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!