Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung a52s/5g vagy xiaomi...

Dobó István kérdése:

Samsung a52s/5g vagy xiaomi Mi10t? Olvasgatok teszteket, van egy általános képem, de olyan véleményre vagyok kíváncsi, akinek van gyakorlati tapasztalata, esetleg ismeri mindkét telefont.

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi 9t pro-m van, egy haveromnak meg Mi 10-ese. Én kb. két évig nagyon meg voltam elégedve a sajátommal, de azóta olyan röhejes mennyiségű szoftveres hibával találkozok, hogy az arcomat letépem tőle. Előtte mindig Samsungjaim voltak, ott sosem találkoztam olyannal, hogy alkalmazások fagynak ki, de szinte percenként ha olyanja van a telefonnak, vagy teljesen random újraindul.

A haverom szintén szidta a sajátját állandóan, de ő még pár hetes korában is, viszont konkrétabbat nem tudok erről.


Őszintén én ma már nem vennék Xiaomi telefont, maximum akkor ha tényleg a nagyon olcsó kategóriából kéne választani, de én pl. ezért a telefonért 140-et fizettem ki, ebben az árkategóriában pedig ez sztem elfogadhatatlan.


Persze az is lehet, hogy mindketten kifogtunk valami sz..rt, de azért ekkora pechünk csak nincs.

2021. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kimerito választ!
2021. okt. 28. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!