Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google Play áruházban hogyan...

Google Play áruházban hogyan bizonyosodhatok afelől, hogy nincs előfizetésem?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy alkalmazást. 3 nap próbaidő ha ez idő alatt lemondom akkor nem vonnak le pénzt tőlem. Gondoltam majd lemondom az előfizetést és nem lesz gond. Csak hogy a fizetések és előfizetések / Előfizetések menüpontban nem mutat előfizetést.. Akkor most nincs is előfizetésem? Vagy van csak nem jelzi? vagy szarul írták meg a programot? Mindenesetre töröltem a a fizetési lehetőségek között a bankkártyámat, elvileg akkor nem tudják levonni. Vagy még így is letudják?
2021. okt. 25. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. okt. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha magában az alkalmazásban fizetsz elő, és a fizetési leheteőségeknél nem a Googla Play-en keresztül fizetsz, akkor a Google Play NEM is fogja látni, hogyy előfizettél, viszont az alkalmazás igen.

Ez esetben viszont hiába törlöd a Google Play fizetési lehetőségek közül a kártyádat, mivel ha külön adtad meg az alkalmazásban, akkor ők még mindig le tudják vonni a pénzt.

2021. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nem adtam meg az alkalmazásban

a play áruházban viszont nem szerepel az előfizetések között így lemondani sem tudom

2021. okt. 26. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!