Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Instagram profil törlése...

Instagram profil törlése iphoneon alkalmazásból?

Figyelt kérdés
Van egy pár instagram fiók belépve a telefonomon. Ezek az én régi profiljaim amiket már magáról az instagram platformról is töröltem. Alkalmazásban elkövettem azt a hibát hogy elmentettem az adatokat és hiába jelentkezek ki ott marad a név és nagyon zavaró mert így kb 10 fiókot tart nekem számon a telefonom. Próbáltam már letörölni az alkalmazast de ugyan úgy ott maradtak és meghagyja a lehetőséget hogy belepjek, holott már nem is léteznek ezek a fiókok. Hogyan tudnám őket onnan eltüntetni?

2021. okt. 26. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Androidon volt lehetőség 1-1 alkalmazás adatainak törlésére. Iphoneon nincs?
2021. okt. 26. 19:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Nekem csak 1 van amit törölni kéne de nem találtam rá módot.
2021. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült nekem. Beallitasok, általános, iPhone tárhely, megkeresed az instagramot, és ott van hogy törlés. Torlod az appot és az összes ahhoz kapcsolódó adatot. Aztán újra letoltod és már nem lesz ott az a fiók☺️
2021. okt. 29. 19:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi!! :)
2021. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!