Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám megszerezni a...

Lajcsika kérdése:

Hogyan tudnám megszerezni a képeket a letiltott iphonomról?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja elromlott a telefonom érintőképernyője, így azóta nem tudok belépni, mert határozatlan ideig letiltotta magát. Már több baj is volt vele, ezért aztán vettem egy másik (használt) iphont ami teljesen jól működik, de amikor bővítettem az icloud tárhelyemet (mert sajnos korábban ezt nem tettem meg, mert fizetős volt és nem érdekelt), akkor a régi telefonom képeinek csak a felét mentette fel az új telefonba...

Voltam szervízben, de elég nagy csalódás volt, mert azt mondták h ezt a telót már nem tudják feloldani, és a képeket sem tudják megszerezni sehogy sem.

Én is próbálkoztam vele már elég sokat az itunes segítségével, úgy hogy egy laptopra letöltöttem az itunest és videók alapján próbálkoztam feloldani, vagy csak biztonsagi mentést csinálni, de mindig valami hiba lépett föl és nem sikerült a végén.

Mit tanácsoltok? Nagyon nem szeretném feladni!



2021. okt. 26. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A szervíznek igaza van. Ha az iPhone letiltva üzenet van a kijelzőn, akkor feloldani már nem lehet és a felhasználói adatoknak viszlát.


A készüléket visszaállítani lehet csak. Az iTunes nem tud biztonsági mentést készíteni egy LEZÁRT telefonról, ahogyan más sem. Sok értelme lenne a lezárásnak, ha tudna.

2021. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!