Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akik 3-4 éve androidos telót...

Akik 3-4 éve androidos telót használnak, miért mondják mindig, hogy semmi baja a telefonjuknak?

Figyelt kérdés
Mikor megkérdezik tőlem miért váltottam iPhone-ra, akkor mindig azt mondom, hogy mert az androidos telefonjaim kb. 2 év után belassultak, elromlott rajtuk több dolog stb. És erre mindig jön a válasz, hogy ők x ideje használják ugyan azt az androidos telefont, és semmi baja nincs. De ahogy meg nézem őket miközben használják, látom ahogy szét akadozik nekik meg ilyenek. Elképzelhetetlennek tartom, hogy egy Androidos telefon 3-4 év után hibátlan legyen. Vagy csak ő nekik nem tűnik fel mert megszokták?
2021. okt. 28. 10:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden androidos telefon lassul be.


Illetve a "semmi baja" arra is utalhat, hogy náluk nem romlott el semmi, teszi a dolgát.


Egyébként én láttam már iPhone-t is lassulni/fagyni - Ez NEM jelenti azt, hogy "szar" lenne.


Kinek melyik vált be. Nekem android, de persze nem az 50.000 forintos kategória.

2021. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te elképzelhetetlennek tartod, miért ne lehetne így? Egy csúcskategóriás androidos telefon bőven használható 3-4 éves korában. AZ, hogy egy alsókategóriás A22 mondjuk köhög már ebben a korban az meglehet, de annak nem is az a dolga, hogy bírja. Nekem csak Samsungjaim voltak az elmúlt 11 évben közép és felsőkategóriás, egyik sem lassult be annyira, hogy számottevő legyen a különbség. Most kezd a tartalékként használt J4 haldokolni, de 6 évesen már megértem, gyerekeknek nyomkodni úgyis jó ígyis.
2021. okt. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%
Azért, mert semmi baja a telefonnak, mi másért? Még mindig egy Galaxy S7 Active telefonom van, és nem is tervezem cserélni. Ma nem nagyon van hasonlóan masszyv készülék (a mindenféle névtelen alexpress "minenálló okostelefon" kategóriát ne vegyük ide).
2021. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert semmi baja! 4 év után cseréltem le az Androidos telómat, de csak műszaki hiba miatt! Az ájfonod meglátjuk, mennyit fog bírni!
2021. okt. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 hollófernyiges ***** válasza:
94%
Mondjuk vicces, hogy pont azt az iPhonet ajnározod, amit direkt lassított be az Apple, hogy új telefont vegyél.
2021. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
91%

Én egy 12 éves nokiát használok, smemi baja, tökéletesen működik, az aksija egy hétig bírja, ha földhöz vágom, simán túléli!

Ja, hogy nincs rajta net? Ki nem szarja le? Lassan a bolha tökén neteznek egyesek, pedig lehet kapni a boltban laptopot és pc-t is.

2021. okt. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

2017-ben piacra került droidot használok.


Ami appokat használok gond nélkül viszi, nem akadozik, nem fagy le, köszönöm szépen jól meg vagyok vele. Miért mondom ezt? Mert így van.

Nem tudom mi ebbe olyan hihetetlen.

2021. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Három éve nyúzom, a rendszert nem frissítem és jól működik. Nem, nem csak téged akarlak elvakítani.
2021. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmi baja. Megy rendesen. Vagy mit nem értesz ezen?
2021. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az ájfonosok telója sem lassult be soha..aztán kiderült hogy a cég maga lassítja be őket,de persze ezt egyetlen ájfonos sem ismerte be,inkább csendben lapultak.

A kérdés első feléhez annyit hogy én 3,5 éve használom az androidos telómat és semmi baja,de biztos hazudok.a második részét nem tudom.

2021. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!