Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség ilyenkor mi történik?...

Segítség ilyenkor mi történik? Hogy lehet ezt leállítani?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 napban a telefonom megvan hülyülve. Néha csak úgy magától a Google Assistant elkezd beszélni, megnyitja a Spotifyt és elindít egy zenét, néha át is skippeli magától, megállítja. Olyat is csinált, hogy írtam valakinek, majd magától kitörli amit eddig beírtam (ez csak 1-szer történt meg). Önszántából állítja meg youtube-on a videót. Mindezt akkor csinálja, ha a fülesem bevan dugva.

Kikapcsoltam a Google Assistantet de ugyanúgy elkezdi mondani az időt meg a dátumot, elindítja a spotifyt, stb.

Valaki tudna segíteni, miért csinálja ezt? Már nagyon idegesítő. Mégegyszer leírom, csak akkor csinálja ezt, mikor bevan dugva a fülesem.

Telefonom: Samsung Galaxy A21S 2020



2021. okt. 28. 13:38
 1/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A füles a probléma. Ha vezetékes, akkor a gombja benyomódik magától vagy már be van nyomva, kontakthiba. Ha nem vezetékes, akkor is az adja a jelet a mobilnak, mintha hozzáérnél, erre elindul a zene. Milyen fülhallgatót használsz?
2021. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Esetleg koszos az aljzat a telefonon és néha érintkezik, néha nem. Ezt is meglehet próbálni kitakarítani finoman.
2021. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 meszike91 ***** válasza:
Nekem a fülesem átalakítója romlott el és akkor csinált ilyent, próbáltam kitisztítani de nem segített. Végülis vettem egy új átalakítót és azzal már nem csinálta.
2021. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Valószínűleg a fülessel lesz gond, mivel most észrevettem, hogyha hozzáérek a dugójához, akkor csinálja ezt. Direkt megforgattam a jackdugót bedugva és egyből elindult a spotify. Megpróbálom majd kitakarítani megint (egyszer már csináltam)

Válaszom #1-nek: Nem tudom már sajna milyen füles

2021. okt. 28. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!