Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új Iphone SE ugyanolyan...

Az új Iphone SE ugyanolyan lesz mint a mostani csak jobb mindenben?

Figyelt kérdés
Szóval jövő április fele vennék egy iphone se 2020-as telefont de sokan mondták, hogy várjak erre mert ez jobb lesz mindenben viszont én néhány helyen láttam hogy lehet teljes képernyős lesz meg nem lesz főgomb benne? Persze még nincsenek konkrét információk. Nekem azért tetszett meg ez mert nem teljes kijelzős meg van főgombja. És árban is jó. Akkor még lehet kapni se 2020-at ha mégse tetszene az új?

2021. okt. 29. 19:04
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát akkor maradok az se2020nál mert jó hogy van főgombja és nem full képernyős :) nekem nagyon megtetszett ez. LÁttam a 12 és 13 minit is de valahogy nem jöttek be, fogása se volt igazán kényelmes pedig pont a kis méreteket kedvelem.Ez viszont valami extra könnyűnek éreztem többször is nézegettem.
2021. okt. 29. 20:28
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen ez így logikus is.A lényeg az,hogy várd meg és majd akkor döntessz.
2021. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Figyu senki se tudja 100%-osan,a helyedben várnék.
2021. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jó megvárom :D
2021. okt. 29. 21:10
 15/17 anonim ***** válasza:

Ui.: Lehet,hogy van főgomb,illetve nem telj. képernyős,viszont ehhez társul egy sokkal gyengébb akksi,illetve kamera.

Ebben az árkategoriában van iphone xr,ami mindenben jobb és lehet megszeretnéd a telj.képernyőt.Nézd meg boltban,probálgasd ki milyen,hidd el nem hátrány,hamar megszokod.

2021. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15.xr-t néztem de méretileg nem lenne jó, kis méreteket szeretem

full képernyőt lehet megszokom de akkor legyen kicsi a mobik.:)

2021. okt. 29. 21:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaa értem
2021. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!