Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone telefonom biztonsági...

Iphone telefonom biztonsági mentése milyen adatokat ment, és hogyan lehet visszaállítani gyári visszaállítás és frissítést követően?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az Iphone 6-om memóriája majdnem betelt, kijött valami biztonsági frissítés, de egyszerűen nem sikerül letölteni, telepíteni.

Készítettem biztonsági frissítést, hogy gyári állapot visszaállítása és a frissítés után visszatöltsem. Hogyan tudom ezt megtenni? Még sose csináltam ilyesmit.

Win 10-es gépem van. Nem tudom, mi kellhet még, egyáltalán nem konyítok az iphone világához.

mit kell tennem, hogy tuti ne vesszen el semmilyen adatom, képem, jegyzet, naptár, stb.?

A biztonsági mentést hogyan tudom visszaállítani?


Az Icloud Drive, Fotók, Mail, kontaktok és naptár, pipálva, de a könyvjelző, és jelszavak jelenleg még nem.

Ennyi elég? Gyári visszaállítás után mit kell tennem a biztonsági mentés visszaállításához?



2021. okt. 31. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Itt a leírás a biztonsági mentés készítéséhez:

[link]

Az iTunes alkalmazás kell hozzá amit innen tudsz letölteni: [link]

Ami kell még: kábel. Ezzel dugd össze a gépet és a telefont, a telefon legyen feloldva. Az iPhone keresése funkció legyen kikapcsolva.


Amiket bepipálgattál az csak az iCloudba történő biztonsági mentésre vonatkozik, a számítógépre történőre nem.



Visszaállítás után olyan lesz az iPhoneod mint amikor a dobozból veszed ki és végigvezet a beállításokon. Meg fogja kérdezni hogy új iPhoneként állítod-e be, vagy mentésből állítod vissza, itt lehet visszatenni a mentéseket.


Ha elmented most a telefonodat úgy, hogy nincs rajta hely és visszaállítod a mentést akkor ugyanúgy nem lesz rajta hely! Töröld ki vagy ne tedd vissza a a felesleges dolgokat.

2021. okt. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!