Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Istyle-ban vásárolt töltőkábel...

Istyle-ban vásárolt töltőkábelt mennyi ideig cserélik ki ha elromlik?

Figyelt kérdés
Júniusban vettem náluk egy usb-C/lightning kábelt, ami a napokban megadta magát rendeltetésszerű használat mellett. Mire számíthatok így 4 hónap elteltével? Érdemes visszamennem hogy kicseréltessem?
2021. nov. 1. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogják kicserélni.

Mi a ragyát lehet csinálni egy kábellel hogy 4 hónap alatt tönkremegy? Nekem van 10 (tíz) éves Apple kábelem és még mindig jó.

A 2 éves USB-C kábel ott lóg a polc mellett és aki arra jár arról tölt. 3 iPhone, 2 iPad, Airpodsok. Szinte mindig rá van dugra valami és semmi baja. Pedig néha elfelejtem hogy be van dugva a telefon és megindulok mint a magyar gazdaság... Aztán visszaránt a kábel :D

Amit a táskámban hordok az is jó.

2021. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Istyle ÁSZF:

7.3.3 A Rendelet hatálya alá tartozó termékekre vonatkozóan a jótállás időtartama 2021. január 1-jét követően megvásárolt termékek esetében


10 000 forintot elérő, de 100 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén egy év,


100 000 forintot meghaladó, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén két év,


250 000 forint eladási ár felett három év.



Ebben az értelmezésben szerintem kábelre nincs is garancia.

2021. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!