Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100.000 Ft alatt vezeték...

100.000 Ft alatt vezeték nélküli töltésre képes telefon?

Figyelt kérdés
Van olyan okostelefon, ami nem noname kategória, tud vezeték nélküli töltést és 100.000 Ft alatt megvásárolható újonnan Magyarországon?
2021. nov. 2. 15:06
 1/4 anonim válasza:

A paramétereidnek megfelelően, 100k alatt + vezetéknélküli töltéssel


[link]


Értelmezhető telefon nincs

2021. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én is erre jutottam, gondoltam hátha valamit nem veszek észre.

Köszi

2021. nov. 2. 15:13
 3/4 anonim válasza:

Papíron amúgy DOOGEE S96 Pro nem tűnik rossznak, de kb semmit nem tudok a márkáról. Értékelés sem igazán van róla, releváns tesztek sem.

Kerek 100k magyar forintért meg nem biztos, hogy DOOGEE-t akarnék venni + számomra ezek a "strapa" telók gusztustalanul néznek ki. Nem tudom elképzelni, hogy mondjuk egy kávézóban ezt kirakjam az asztalra

2021. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a fajta strapatelókat amúgy érdemes fenntartásokkal kezelni. 2 hete van nálam szervízen egy Ulefone kijelző cserével ami kb.1 méterről esett le..
2021. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!