Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorsabb lenne egy mobil ha...

Gyorsabb lenne egy mobil ha több ram van benne, ha egyszer a ram majdnem fele így is üresen áll?

Figyelt kérdés

A mobilomat két verzióban gyártják.

4/64 és 6/128. Minden egyéb paraméterük azonos.


Vajon a 6-os gyorsabb lenne? csak mert nézem a ram monitort és 60%-os a telítettség átlagban vagyis durván a fele ram még így is szabad.És „csak“ 4 gb ram van.


2021. nov. 3. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Igen.

Egyszerűen azért, mert bár üresnek van a ram mutatva van ott adat rendesen.

2021. nov. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, gyorsabb lenne valammivel, de sokkal többet számít hogy a szoftver mennyire van jól optimalizálva. Illetve hiába sok a ram, ha a processzor meg gyenge. Milyen telefonról van szó?
2021. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha hasonlóan működik mint a laptopok windowsal akkor igen. De ezt a rèszèt nem tudom. Azt viszont igen hogy vettem egy laptopot 2x4 GB rammal, fürge volt meg minden nem volt a gyorsaságára semmi panaszom. Aztán mivel volt itthon egy 8 GB os modulom kicserèltem az egyik 4-es modullal ami után van benne 12GB. Ès èrezhetően gyorsabb lett, főleg a böngèsző, a Google Chrome. Pedig a 8GB-ot sem használta ki teljesen sosem.
2021. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!