Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltoltokartyas, Telenor...

Feltoltokartyas, Telenor fuggo Iphone Se et kaptam hasznaltan, de hogy lehet fuggetleniteni?

Figyelt kérdés

Tudom, Telenor boltban kellene, de akitol kaptam messze lakik.

Van ra mas mod esetleg?


2021. nov. 3. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt azt olvasom be kell menni... Mekkora baromság. A telekomnál online el lehet intézni.

Biztos hogy függő? Próbáltad másik kártyával?

2021. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet,hogy a lányomtol kaptam,most tetettem bele uj aksit,mert az is gyenge volt már!Viszont most kérdeztem,nem az o nevén volt,o is kapta..:(

Ő azt mondta ,Telenoros!

Tudom,béna vagyok,eddig androidos teloim voltak(van).Probáltam a sim tálcába tenni Telekomos simet,nem megy bele,de egy regi Telenoros kártyát is probáltam,nem sikerult az sem!

Csak netezni tudok igy vele,telefonálni nem!:(

2021. nov. 3. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem sikerült beletenni? Nem jó a mérete, vagy valami hibaüzenetet írt ki?

Ha egyik kártyát sem fogadja el akkor azon egy függetlenítés nem segít....

2021. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Túl régi kártya nem biztos, hogy amiatt nem jó bele, ha meg a méret nem jó, azt könnyen megoldhatod a szolgáltatónál. Utána kiderül.
2021. nov. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!