Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálta ezt a vodafone ?

Miért csinálta ezt a vodafone ?

Figyelt kérdés
Minden vodafonos feltöltős kártyás ismerősöm elérhetetlen mikor felhivnám akkor ezt mondja hogy a hivott szám nincs hozzá rendelve egy mobilkészülékhez se. Facebookon is sokan irták baj van. Azt mondják törölve lett minden feltöltő kártyás.
2021. nov. 4. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Talán elmulasztották az évenkénti adategyeztetést. Ha nem csinálták meg, akkor a kártya lejár.
2021. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én is, férjem is feltöltőkártyás vodás. Én is beszéltem délelőtt anyukámmal, férjem alig pár petce egy haverjával. Semmi gond nincs.
2021. nov. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Tesóm tegnap ment be a vodához ugyanezzel. Azt mondták valami műszaki bibi van, dolgoznak rajta.


[link]

2021. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt éves adat adategyeztetés mindenkinél és mégis ez van
2021. nov. 4. 16:02
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
2021. nov. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Ott van #3 linkjén:


"Hiba a Vodafone-nál: több feltöltőkártyás szám elérhetetlen 2021. november 4. - 15:04


Szerda reggel óta központi hiba hátráltatja a Vodafone telefonos szolgáltatását.


Szerda óta több feltöltőkártyás szám is elérhetetlenné vált, az ügyfélszolgálat szerint központi hiba miatt „kezelhetetlen méretű” telefonszámot tiltottak le – írja az Infostart a Telex olvasói leveleire hivatkozva.


Néhányaknak az mondták, a fennakadás több száz ügyfelet érint, azonban a sajtóosztály szerint csak egy szűk körről van szó.


A Vodafone-nál már július közepén is volt egy nagyobb leállás, akkor a parkolást és az autópálya-matricát érintette a hiba."

2021. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van két napja, mondjuk én el is felejtettem az éves regisztrációt.
2021. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Na 2 hete adatforgalmat nem lehetett venni, ugyfelszolgalat elerhetetlen, most ez. A vodafonegnal mindig van valami... Mas szolgaltatoknal is ez van amugy? Mert mar kezdem unni, es inkabb atviszem a szamom.
2021. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap is ma is tudtam telefonálni .pedig Vodafone feltöltökártyás vagyok.
2021. nov. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem minden feltöltőst érint, cdak pár száz, vagy pár ezer kártyát.
2021. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!