Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van jó hívásrögzítő alkalmazás?

Van jó hívásrögzítő alkalmazás?

Figyelt kérdés
Xiaomi Redmi note 10-em van, kipróbáltam már egy csomót a play áruházból, hívás előtt vagy közben egyáltalán nem jelent meg a logója hogy fel tudjam venni. Nektek van konkrét, ami működik?

2021. nov. 5. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt az alkalmazást 3 éve használom.(Az ingyenes verziót.)

Magyar nyelv beállítható!

Prémium se drága.

1 hét 600.-Ft.

6 hónap 2400.-Ft.

1 év 3000.-Ft.

2021. nov. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bocs, a link lemaradt!


[link]

2021. nov. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az előző telefonom volt Xiaomi, egy régebbi modell. Abban alapból volt lehetőség a hívás rögzítésére. Néha véletlenül megnyomtam a fülemmel. Sztem kell, legyen a tiédben is alapból. Nézd meg a hívás közbeni menüt!
2021. nov. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A rövid verzió: nem működik egyik hívásrögzítő sem a mai miui-s készülékeken, slussz.

A bővebb verzió: a gdpr óta a Xiaomi kivette a hívásrögzítés lehetőségét a telefonjaiból. Ahol a Google-féle tárcsázó és kontaktkezelő van a telefonon, azok nem tudnak hívást rögzíteni, ráadásul ez a két app egy katasztrofálisan okádás gennyrakás.

A megoldás jellemzően root utáni gépészkedés vagy másik rom feltevése a készülékre. Mindkét megoldás sok olvasgatással jár, amit nem érdemes megspórolni.

2021. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 puritan ***** válasza:

Nekem is Redmi note 10 pro-m van, és ugyanazt használom, mint a 2-es. Ingyenes verziót. A telefon új korától, kb. fél éve megvan. Eddig annyi probléma volt vele, hogy egyszer valami kiakadt benne, és nem vett fel egy hívást se, de gyorsan beállítgattam, és azóta működik.

Én azt szeretem, ha nem üzenget, meg szinte nem is tudok róla, hogy ott van, de a hívásokat fölveszi, és ha meg akarok egyet hallgatni, akkor megtalálom a beállított könyvtárba. Nos ez ilyen.

2021. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös.

Pontosan így van. 2-es.

2021. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!