Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 10 pro jó...

Xiaomi redmi note 10 pro jó telefon? Megéri venni ennyiért?

Figyelt kérdés
Még nem volt soha xiaomi telefonom,de ez nagyon megtetszett. Rengeteg nagyon jó és nagyon rossz véleményeket olvastam erről a márkáról így kicsit félek. Ez és a samsung A32 közt gondolkodom. Nekem csak az fontos hogy legyen szép kamerája,főleg szelfi és bírjon ki 3-4 évet. Játszani nem igazán szoktam,insta,snap meg ilyesmire kellene. Melyik jobb választás?

2021. nov. 5. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Egyik sem, ez a 2 márka nem több évre lett tervezve. Max 1re.
2021. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És milyen más telefont ajánlánal kb ezen az áron?
2021. nov. 5. 20:48
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem csakis iphone.

Ha megnézed egy 6 éves iphone még mindig működik.

Nálunk a családban mindenkinek az van, 6-7-x- nekem 11 es 12 is van

Mindenki szereti es nem valtanank vissza androidra.

Egyedul battyam vett iphone 6utan egy xiaomit de nagyon megbanta

Nagyon hamar belassult, el is adta es vett egy 8at :)

Egyszer probald ki es nem fogsz tobbe mast akarni :)

2021. nov. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Egy iphone 8 amit olyan arban megkapsz most :) ki lehet fogni nagyon szep allapotuakat.

Ujonnan en sem vennem meg, mert ugy nagyon sok. A mostanimat is hasznaltan vettem de szinte uj volt +100%-os aksival :)

2021. nov. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

a megjelenésekor vettem egy redmi 7-est. Ez 3 éve történt, a mai napig hibátlan, bírja az aksi is.

Mellette megvan az LG G2-es telóm, 7és fél éves. Nincs szivem betenni a fiókba, a mai napig használom xiaomi mellett. Igaz, hogy csak fotózni, és

internetre.

Ezek a telefonok már több évet is bírnak, minden ellenkező állítással szemben. Van a fiókban még egy samsung gio, az tíz éves, és még használható lenne.


Bátran vedd meg a neked tetszőt, nem csalódsz.


(7 évvel ezelőtt vettem egy sony Z1-et, na az hamar letérdelt, mert tűzforróra melegedett néha)

2021. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi soha 1 volt a családban de az is tönkre ment 2.év végére,inkább Samsung,vagy Google pixel,vagy Motorola.
2021. nov. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

#5:

Ne kamuzzál már, nekem is redmi 7 van. Egy használhatatlan szutyok szar! :D

Majd küldök róla videót, hogy mennyire "hibátlan". Nekem is kb megjelenés óta van meg, már akkor is meglepődtem, hogy"a kategória leggyorsabbja" mit is tud valójában. Már nem is használom, csak el van rakva.

2021. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy átlagos kijelző feloldás :D


[link]

2021. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kinek mi a jó. Nekem volt Xiaomi telefonom 3 is, de nem voltam elégedett. A Miu-s egy összegányolt, optimalizálatlan szar volt. Hiába nem volt rossz a hardver, ha a szoftver lehúzta. Az Android One rendszerű Mi A sorozat már valamivel jobb volt szoftveresen, de ott meg a hardver volt gáz.


A nálam volt Xiaomi-k előnye az volt, hogy egy kezemen megszámolom hányszor indultak újra (a Samsung szinte minden nap). A legtöbb játék akadozás nélkül elment rajtuk. Dual sim támogatás. Kb. ennyi.


Negatívum, hogy egy normális képet nem tudtam lőni még a drágább modellekkel sem. Hiába 100 megapixeles a kamera, akkor is szar. A szám adat nem minden.

Nincs sztereó hangzás. Ha használtál már mondjuk iPhone-t, akkor feltűnhet ennek hiánya.

Nekem a szemem is bántotta a Xiaomi, sokszor fájt a fejem. Még a pwm mentes is

2021. nov. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!