Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Xiaomi telefonra...

Milyen Xiaomi telefonra érdemes lecserélni egy iPhone 11 készüléket?

Figyelt kérdés
Nem igazán bírja az akkumulátor, illetve már-már több eszközöm is Xiaomi, amik jobban működnének együtt. Mi a véleményetek? Bármit meghallgatok! Elméleti kérdés, nem minden áron váltanék!

2021. nov. 6. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyenre. Mondom ezt ex Xiaomi tulajként. Nem értem mi bajod a 11-es üzemidejével. Tovább bírja, mint a kínaim.
2021. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A 11 jobb képeket csinál, illetve a hangzás sztereó.
2021. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

iPhone 11 kb. minden tekintetben veri az összes piacon lévő xiaomi telefon teljesítményét😅

Akksi csere és probléma megoldva. Vagy power bank.

2021. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Mi törtenik,te vagy már nem is tudom hanyadik aki iphonet akar xiaomira cserelni..Nem éri meg egyikre se
2021. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
A vanília androidos Xiaomi még hagyján, de az már kifutott és hardverileg amúgy is megkérdőjelezhető. A Miui rendszeres többi viszont nagyon gáz. Nem jól optimalizált, reklámos, kínai szar.
2021. nov. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
73%
Xiaomi tulajdonosként mondom, hogy egyikre sem. Nekem is a következő telefonom iPhone lesz.
2021. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!