Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi volt életétetek legérdekese...

Mi volt életétetek legérdekesebb telefon hívása?

Figyelt kérdés

Az enyém: Épp Angliában voltam ; találkoztam egy ismerősőmmel személyesen ; és persze a találkozás előtt felhívtuk egymást; ahogy korábban is. Ezek pár perces hívások voltak. Ha hívott kb. mindig ugyanazzal a mondattal kezdte és fejezte is be a beszélgetést; " Hey my Friend..." ; ill. "... Doo you under stand me?"

Szóval napközben találkoztam vele; este a szallasomra értem; a telóm már le volt merülve pár órája. Felraktam töltőre; ahogy bekapcsoltam ; egyből láttom a kijelzőn; h. az az angol ismerős hív; akivel fél napja taliztam. A hívása teljesen értelmetlenek tűnt= hisz nem sokkal korábban megbeszéltünk mindent élőben. Nem vártam a hívását. Főleg egy több órára lemerült telefon bekapcsolása után egyből.Erossen furcsáltam a hívásàt; de persze fel vettem. Kb 10 másodpercig élt a vonal.. Az õ hangja volt; azzal a 2 mondattal( a szok.megszólítás; elköszönés) ; ahogy korábban egy normális hívást lebeszeltunk: " Hey my Friend ...doo you under stand me?.. Az õ hangja volt ;viszont erőssen "gepiesitve". Tehát egy korábbi beszélgetésünk szok. üdvözlő/ elköszönése visszajatszva/ összevagva/ torzitva. Ez eddig önmagában gázosnak tűnt.

Utána már tényleg megijedtem... A hívás után bele néztem a telefon hívás listájában. Ilyet még nem hallottam/ láttam. A híváslistaban nyoma se volt az alapba különös hivasnak.

Nem hallucinaltam; bolond se vagyok.

Valakinek; valami ÉSSZERŰ MAGYARAZAT erre?

Ja..igen... Az illetőt többet Nem láttam...



2021. nov. 6. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én is Angliában vagyok a keresztanyámmal beszéltem watsappon mondta,hogy szarakszik a telefonja egyszer csak szétkapcsolt majd 1 ismeretlen férfi valami indiaival kezdtem beszélgetni és fogalmam sincs,hogy került vonalba vagy mi történt azóta se értem a dolgot...
2021. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Engem/minket egyszer a technika tréfált meg. Nagyjából húsz éve, még a Nokia 3310-esek korában volt egy bejövő hívásom apámtól. Tehát a telefon kijelezte, hogy apám hív engem. Fel is vettem, erre egy ismeretlen nő szólt bele, és kereste a fiát, én amúgy nő vagyok. Tisztáztuk, hogy nem én vagyok, elnézést kért, letettük. Megint csörgött, megint apámat írta ki a telefon, megint felvettem, megint a nő volt, megint a fiát kereste. Mondtam is neki, hogy egyébként különös, mert nálam azt írja a telefon, hogy épp apámmal beszélek. Csodálkoztunk egy sort, aztán mondta, hogy akkor nem próbálkozik tovább, úgyse akart semmi sürgős dolgot a fiától, este is megbeszélhetik.

Este meg mondta apám már személyesen, hogy képzeljem el, volt valami technikai hiba a westelnél (ha jól emlékszem, így hívták a szolgáltatót akkoriban). Fel akart engem hívni, de kétszer is egy ismeretlen fiúnál kötött ki, aki meg azt hitte, hogy az anyja keresi. Még jó, hogy nem akart semmi fontosat, csak amit most este megbeszélhetünk.

2021. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálam vagy egy hónappal ezelőtt volt egy olyan eset, amikor én magyarországi hálózatból telefonáltam anyámmal, ő kanadai hálózaton volt, és elég rossz volt a hangminőség, szakadozott a vonal, és egyszercsak egy ismerettlen női hang szólalt meg, hogy ha akarom a jobb hangminőséget, akkor tegyem le és hívjam újra. Természetesen ezt angolul mondta, és csak én hallottam, a másik oldalon ebből semmi sem hallatszott. És nem gépi hangbemondés volt, hanem olyan, mintha csak egy ismerős szólt volna hozzám közvetlen hangnemben, még a válaszomat is megvárta.
2021. nov. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves rokon elfelejtette bontani a vonalat és magából kifordulva kifejtette ott valakinek, hogy mi a k.va anyámért zavarom, azt hiszem van erre ideje. Utána egy ideig nem kerestem, de nem említettem neki a fiaskót sosem.
2021. nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Mèg gyerekkoromban 2000-ben vagy 2001-ben törtènt hogy kereszttesóm hívtam vonalas telefonon/ról. Párat csörgött majd összekapcsolt kèt èppen beszèlgető emberrel. Nem mertem beleszólni de le se tettem. Majd mikor befejeztèk a beszèlgetèst ès letettèk megint elkezdett kicsöngeni de akkor már a jó helyen vettèk fel a telefont. Azóta sem törtènt ilyen.
2021. nov. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

...ok. alapba egy érdekes hívás volt.. érdekes időpontban; számomra érdekes embertől.

és a hívás lista? Hova tűnt belőle a hívás? A módszerek CIAesak?

2021. nov. 7. 18:30
 7/7 anonim ***** válasza:
En meg kicsi voltam, meg westel volt magyarorszagon, nagyanyam es apam teloszama volt elmentve egy oskovulet nokias telefonba. Egyik este amikor nagyanyamat hivtam, egy agressziven kvartyogo arab vagy indiai faszival beszeltem helyette. Valaszolt, de nem ertettuk egymast es o nagyon agresszivan nyomta a sodert, ugyhogy ra is nyomtam a telefont.
2023. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!