Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Feltöltőkártyásról előfizetése...

Feltöltőkártyásról előfizetéses tarifára váltás után nem lehet hívást kezdeményezni (Vodafone). Miért?

Figyelt kérdés

A mai nap folyamán váltottam feltöltőkártyásról előfizetéses tarifacsomagra a Vodafone szolgáltatónál. Minden működik rajta, mobilnet, hívásfogadás, kivéve a hívásindítás. Nem tudok telefonálni. Azóta ha bárkit is hívni próbálok, ezt az üzenetet hallom: Elnézését kérjük, de a rendszer jelenleg nem elérhető, próbálja meg később..


Az ügyfélszolgálat értetlenül áll a dolog előtt, a hölgy akivel beszéltem, azt mondta kapcsoljam ki pár percig a telefont, de ez sem oldotta meg a problémámat. Ezt követően azt mondta, hogy 48 óra múlva zajlik le a teljes átállás, de lehet sim kártya vagy készülékhiba. Érdekes módon a váltásig tudtam telefonálni.. A férjem átrakta a sim kártyámat az ő telefonjába, de ott is ugyanez a rendszerüzenet fogad. Tapasztalatok?



2021. nov. 6. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy technikai sport. Előfordul ilyen. Még párszor kapcsold ki, elszámolsz ötig, kapcsold vissza. Ha iphone-ról van szó, ott gyakoribb ez, ott néha 10-12x meg kell ezt csinálni egymás után (tapasztalat). Ha letelt a 48 óra és továbbra sem semmi, akkor reklamálj. És mindig vodafone-os képviseletre menj, ne csak olyanba, ami csak annak tűnik.
2021. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Huawei készülékem van.. A ki-bekapcsolást többször is próbáltam. Eddig semmi. Holnap délelőtt telik le a 48 óra. De úgy is vissza kell mennem az üzletbe, mert a férjem átváltását nem tudták megcsinálni és be kell fejezni.. Egyenként minden működik, csak hívni nem tudok. Ez nagyon kellemetlen.
2021. nov. 7. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!