Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelzi a telefon az...

Miért nem jelzi a telefon az akkumulátor merülését?

Figyelt kérdés

Tegnap óta furcsán működik az iPhone 6S-em. Tegnap reggel 3 percet használtam wifin a netet és 70%-ról 31%-ra esett, utána este 10-ig semmit se merült. Egy órára kikapcsoltam, majd bekapcsolás után 45%-on volt este 11-kor. Utána fél napra kikapcsolva hagytam és bekapcsolás után ma délután 34%-on volt. Feltöltöttem, hátha az valamit segít, de hiába megy a YouTube egy órát rajta, nem mutatja, hogy merülne, pedig máskor ez 15-20%-ot levisz. És nem értem, miért jelez bekapcsolás után többet, mikor nem kap közben energiát.

Valakinek volt hasonló? Mi lehet a gond? Egy akkumulátorcsere megoldaná vagy alaplapi hiba? 5 éve használom, elvileg 81% a max kapacitása, de eddig mindig jelezte a merülést. És biztos megy le most is, csak a készülék nem jelzi ki.

Esetleg az lehet, hogy az okozott valami gondot, hogy pénteken a Messengert töröltem és újra telepítettem sima frissítés helyett?



2021. nov. 7. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Akkucsere megoldja, az az akku, teljesen a végét járja már.
2021. nov. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Anonimusz7 válasza:
20%
Esetleg a háttérben futó alkalmazások, vagy valami akkuhiba jelentheti a problémát, töröld le a fölösleges applikációidat, vagy esetleg az Avast Antivirus alkalmazás fizetős változatával tudnál segíteni a telefonodon,de akár használhatsz akku kímélő appokat is.
2021. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Állandóan csak 10 alkalmazás van rajta, ami szükséges, de néha ezeket is törlöm és újra telepítem. Mást csak addig hagyok meg, amíg rövid időre szükséges, de ami nincs hetente többször használva, azokat mindig törlöm. De a háttérben se futnak, ki van kapcsolva, hogy használaton kívül frissítsen, és mindent appot be is zárok, ha nem kell.

Az aksicserén már gondolkodtam, de akkor most már lehet, hogy muszáj lesz. Csak remélem, hogy az megoldja, mert nem akarok másik készüléket venni, akkor se, ha ez már 5 éves, mert amúgy semmi baja nincs, ha csak nem most történt valami komolyabb.

2021. nov. 7. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Ilyent akkor szokott csinálni amikor az akku haldoklik...
2021. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!