Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8+on meg akartam...

Iphone 8+on meg akartam nyitni a Messengert, és most teljesen lefagyott, lezárni, feloldani tudom csak. A kényszerített újraindításra se csinált semmit. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Így csináltad?


Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot, nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot, majd tartsa megnyomva az oldalsó gombot. Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el a gombot.

2021. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, így. De csak annyi történt, hogy a hangerőszabályzó jelecske felbukkant.
2021. nov. 8. 13:07
 3/15 anonim ***** válasza:

igen, felbukkan, az nem gond

fel-le majd hosszan az oldalsó gombot

hosszan! 8-10 másodperc vagy tovább

erre újra kell indulnia

2021. nov. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hosszan nyomon, semmi, feloldva csak lezár, feloldás nélkül simán elsötétül
2021. nov. 8. 14:47
 5/15 anonim ***** válasza:
nagyítás nincs bekapcsolva?
2021. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szerintem nincs, azóta elvittük szervízbe, de ott se tudott vele mit csinálni a pasi, azt javasolta, hogy várjam meg amíg lemerül.
2021. nov. 8. 16:15
 7/15 anonim ***** válasza:

aha... és akkor mi lesz ha lemerül? :D

Pródáld meg azt, hogy megnyomod együtt a hangerő fel és az oldalsó gombot egyszerre hosszan. 1-2 másodperc múlva rezzen egyet, ekkor a kikapcsoló képernyő jön be. Ha látod akkor el tudod húzni a csúszkát és ki tudod kapcsolni. Ha nem, akkor is próbálkozhatsz a húzkodással, hátha elkapod és ki tudod kapcsolni, majd az oldalsó gombbal be.

A képernyő közepe felé a segélyhívás van, arrafelé ne húzogasd, nehogy felhívd a 112-t véletlenül! :D


Mi van a képernyőn? Felold felül a lakat, de a home gombbal nem tudsz belépni? vagy igen, de sötét kép van? kettő kattintás a home gombon ne működik?

2021. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

ha a hangerő fel és bekapcsoló gombot nyomom hosszan akkor csak csippant egyet, mást nem csinál.

feloldani fel tudom, utána a Messenger logó, és semmit nem csinál a home gombra.

2021. nov. 8. 17:22
 9/15 anonim ***** válasza:

egyszeri és dupla home gomb kattintásra sem reagál?

Mit mutat a kijelzőn? csak a messenger logót és nem lehet kilépni az appból?


alulról felhúzva a kontrol centert sem nyitja meg?

2021. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a home gimbal csak feloldani tudom, utána a logó és nem lehet kilépni, kontrol centert hagyja, amihez másik alkalmazásba kéne mennie azt nem engedni, de pl a zseblámpa megy.
2021. nov. 8. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!