Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone SE 2 vèlemènyek? Mièrt...

IPhone SE 2 vèlemènyek? Mièrt ilyen olcsò?

Figyelt kérdés

Marmint a tobbihez kepest miert ennyi az ara?

Szeretnek egy iphonet, mar regota szemezek vele es a kamera nagyon fontos szempont nalam, a munkamhoz is kellenek nagyon szep,elethu, muveszibb kepek.

A 12-est dragallom, meg szoba johet a 11-es es ugye az SE, de errol nem tudok sokat. Miert ilyen kulon kategoria? Miben tud kevesebbet?


2021. nov. 11. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

8as alkatrészeit kapta, csak a processzor az új benne.

Ezért ilyen olcsó.

2021. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor inkabb 12 mini? Kamera szempontbòl?

Illetve üzemidő?

2021. nov. 11. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Az akkumulátora kicsi. 6-kor elmegyek otthonról, általában délután 3-ra érek haza és 60%-on van úgy, hogy napközben nyomogatom.
2021. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok: kamera szerintem szép képeket csinál, de én nem nagyon értek ezekhez. Az én szememben tiszta a kép.
2021. nov. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

iPhone SE-t max akkor szabad venni ha a böngészés-zenehallgatás feladatokon kívül nem használod másra. Ha maxon pörög a SoC akkor exponenciálisan romlik az üzemideje, ha csak ezekre használod, minimális fényképezéssel akkor teljesen jó.

Ha már játszasz is rajta, meg videózol aktívan akkor 13 Mini mert abban normális a telep, kamerája is jobb.

12 Mini szerintem nem éri meg jelenleg, max nyomott áron.

2021. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A többi részre válaszolva:

Kamera teljesen jó szerintem, nyilván nem olyan jó mint a csúcs iPhone-noknak de teljesen rendben van.

Azért olcsóbb mert kellett egy telefon a középkategóriában is, a csúcs telefon árak elszálltak ezért szükség volt egy néptelefonra az olcsóbb kategóriában + el kell szórniuk a raktáron maradt komponenseket.

Amúgy 5 év supportot az is megkapja, jól össze van rakva, akinek kompakt telefon kell relatív olcsón annak nagyon jó választás.

2021. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért olcsó mert egy iphone 8-as efektív egy a13-as chippel, gyenge pontja egyértelműen az akkumlátor.11-esben jobb az aksi, nagyobb a kijelző, erősebb a kamera, tényleg csak az a13-as chip közös az SE és a 11 között.
2021. nov. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szemezek, csak az aksitól félek. Mennyire gáz ez az aksi? Én többnyire telefonálok néha messenger, meg esetleg este belenézek a fb-ba.Fotót is egy héten ha 3db-ot csinálok. Akkor mire kell számítani?
2021. nov. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 ahhoz tökéletes
2021. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!