Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor lesz elérhető Magyarorsz...

Mikor lesz elérhető Magyarországon a Huawei P50, P50pro telefon?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 18:10
 1/2 grafno ***** válasza:
17%
a huawei elegge legyengult miota trumpnak köszönhetö es "usa"embargo van. kinaban is elegge vissza estek az eladasaok es a vilagon szinte mindenhol erösen csappant a forgalma a cegnek. jo kerdes. google nelkül tökön szuras ezt a telefont venni masok szerint es szerintem is. ahogy latom itt is elöretöröben a samsungtol vett kijelzo ami eleg sok kinai telefonon megfordul jelen pillanatban. Nekem is ez a kijelzos samu telefonom volt es ha meglatom rosszul leszek. ilyen van az oppo, realme, xiaomi kijelzökön is. nem lehet ugy hasznalni tok nelkül, hogy ne legyen fantom nyomas rajta. Igaz eltertem a kerdestöl...
2021. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon lemaradt a huawei sajnos… 2022 elejére jósolják
2021. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!