Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy M32 5000 mAh...

Samsung Galaxy M32 5000 mAh vagy Xiaomi redmi note 10s?

Figyelt kérdés

Nekem az a lényeg, hogy viszonylag könnyű telefon legyen és ne legyen baromi nagy. Jó képeket csináljon és legyen benne egy nagyobb teljesítményű akkumulátor.

Ti melyiket választanátok?



2021. nov. 13. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked Redmi Note 9Pro-m van.

Az 5000+mAh az brutál jó ( részben e miatt is vettem ).

A főkamera teljesen korrekt és teljes hozzáférése van a külső programoknak is (pl Filmic Pro) ami lehet előny a Samsunggal szemben.

A többi kamera az teljesen ratyi,erősen az épp elmegy kategóriát képviseli a makró és a nagylátószögű kamera.

Az M32 esetében megoszlanak az infók, a 1080@30fps only videó az biztos, de máshol írják hogy tudja a 4K@30fps-t is. Nálam pl ez már kizáró ok, mert sok videót csinálok 1080@60 és 1080@120ban.


A Redmi Note 10s azért nem kicsi, épp csak pár mm-rel kisebb mint az enyémre is már azt mondják a legtöbben, hogy baromi nagy.


A Xaomi nagy átka, hogy tele van reklámmal. Az első indításnál már egy karás funkciót ki kell kapcsolni, a reklámokat mindenhol letiltani és akkor utána egész korrektül használható. Úgy tudom ilyen nyűg a Samsungnál nincs.


Az akkor nem nagyon elérhető M31-gyel szemben én a Redmi Note-ot választottam, és a kamera miatt valszeg most is azt választanám de ez csak egy szempont a sok közül, lehet másnak más lesz a fontos.


[link]

2021. nov. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Samsung M32 mindenképpen.
2021. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!