Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az apple fanboyok szerintetek...

Az apple fanboyok szerintetek meddig bírnák, ha olyan főnöknek kellene dolgozniuk, mint a Steve Jobs volt?

Figyelt kérdés

Csak mert a legtöbb apple fanboy a saját munkájában nem valami pontos, azt gondolják, hogy érzelmek mentén nagy ködös szkénózás a termelő munka, közben meg az apples animációkra izgulnak.


a kocka bányamunkát ki fogja letolni? Vagy ezek azt hiszik, hogy minőséget "ösztönös alkotással" lehet összehozni?


Szerintem uncool kockulással és gályázással vannak összerakva a magas minőségű dolgok.


2021. nov. 13. 14:09
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
66%
Olcsó provokáció, a telefon márkájának semmi köze nincs az emberek precizitásához.
2021. nov. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%
Az első mondatot még elolvastam, de ennyi elég is volt a hülyeségből.
2021. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
apple fanboyt irtam tehat macbookon szkènôzô okoskakrol is szol a kerdes
2021. nov. 13. 14:22
 4/39 anonim ***** válasza:
72%

3. Értjük hogy mit írtál, és ezért mondjuk hogy az hülyeség.

Provokálni szeretnél mert nem tetszik hogy másnak apple telefonja van ennyi a szitu.

2021. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a bullshitet másodszorra se teljesen értettem meg, de provokáció szaga van..
2021. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

igen, nagyon nehezen dolgozom fel h nem engedhetem meg magamnak h nekem is apple cuccaim legyenek es ezert pocskondiazom


csak valahogy a fostalicska windowsos vackokkal is mindig raverekmidoben es minosegben a macbookot kapirgalo mokuskakra

2021. nov. 13. 14:29
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Oké legyél vele boldog.
2021. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Szirty ***** válasza:
89%

Nagyjából értem mire gondolsz, de a kérdésed olyan mint ha azt kérdeznéd, hogy akik fával tüzelnek mennyire bírnák a favágást a tundrán.

Vagy akik földgázzal azok mennyire komálnák a melót a kitermelő platformon az északi tengeren...

2021. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Engem jobban aggasztana hogy ilyen ha frusztrált lennék, mintsem azon morfondírozzak, ki használ Macet, ki nem. Macbookom van (akassz fel te szerencsétlen), mert én utálom a Windowst, ennyi. Könnyebben használom, semmi baja a laptopomnak 3 év után se, az Acer laptopom fél év után dobhattam kukába annyira belassult és megbízhatatlan lett. Maradok Mac-es.
2021. nov. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

bocsanat de a steve jobsot konkretan istenkent tisztelik de ha egy fonok belekot apro reszletekbe akkor meg elragelnek ezek az emberek


azt hiszik h csak nagy kodos otletelesek kellenek a reszletek meg majd maguktol ki lesznek dolgozva....mert azt az apple megoldja

2021. nov. 13. 14:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!