Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy tök átlagos felhasználó...

Egy tök átlagos felhasználó számára mennyire észrevehető a középkategóriás vagy felsőkategóriás telefon használata?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Samsung Galaxy A41 van amivel gyakorlatilag semmi gondom egyedül talán az, hogy telefonálás közben villog a kijelző. Na most ha lecserélném egy iPhone Se 2020, iPhone XS, Samsung Galaxy S20 Fe, Xiaomi Note 10 telefonra akkor mi lenne amivel ezek többek? A gyári alkmazásokon a Google termékeken kívül Messenger, Navi néha, Telefonálás, ritkán fotó, na meg fb, és hírolvasás. Gyakorlatilag ezekre használok egy telefont.
2021. nov. 13. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Semmi. Aki játszik annak számít
2021. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A telód még a vállalható kategóriába tartozik ha nem játszol rajta.egyébként minden gyorsabb rajta,nézz videókat és csináld meg ugyanazokat a dolgokat a telódon amik a videóban vannak.

[link]

2021. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
Ég és a föld. Mivel átlag felhasználóknak is mindig a kezükben van a telefon, és mindenre, de mindenre ezt használjuk, én úgy gondolom, megéri felsőkategóriát venni. Na én is mikor az A5-ös Galaxyt (A51 kategória) lecseréltem egy Note 9-re, hát más dimenzió. Sokkal minőségibb, masszívabb, gördülékeny minden, tökéletes képek, sosem akad meg, stb. Megéri.
2021. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!