Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt javasoltok ha...

Milyen mobilt javasoltok ha xiaomi redmi note 9 pro van és hasonló de valamivel jobb képességekkel bírót akarok de jobb kamerával? Ez ha felnagyítom nagyon rossz lesz.

Figyelt kérdés
2021. nov. 13. 17:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mi 10t, Realme x3 superzoom, realme 7 pro közül valamelyik?
2021. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Note 10 pro
2021. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket atnezem ezeket
2021. nov. 14. 12:28
 14/20 anonim ***** válasza:

"De nem választhatom meg a fényviszonyokat"

Én sem, de leírtam világosan miért használok sokkal nagyobb lencséjű gépet, ami persze nem mobil, ahol sokkal nagyobbak a lehetőségek jól nagyítható képre, amit Te szeretnél, amúgy én is.

2021. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nekem mobilban kell lennie
2021. nov. 14. 15:43
 16/20 anonim ***** válasza:

Kérdésed értettem, elmondtam a mobilban lévő korlátokat.

Bárki, bármilyen mobilt javasol, lehet Neked nem lesz jó, mert Neked kéne látni az eredményt.

Olykor készületlenül kell fotóznom (értsd: nincs nálam a kompakt), azért amennyire lehet, ki akarok fogni a mobil korlátain.

Mire gondolok? Sok helyen rosszak a fényviszonyok, gyakran tiltott is a vaku használat és rohadtul mérgesek, ha villan a vaku, sokan azt se tudják, hogy kell kikapcsolni.

ISO-t nem engedem fel, kézből vaku nélkül fotózok.

Hátrány (következmény): hosszú lesz az expozíciós idő, nagy a bemozdulás veszélye, ilyenkor több képet lövök.

Másik: ha rossz, vagy még rosszabb a fényviszony, akkor leteszem valahová a gépet, beállítom és önkioldást állítok be (nekem van 2 másodperc is), mert ekkor már nem nyúlok a géphez, nem fog bemozdulni (csak közben ne sétáljanak a látómezőbe, mert akkor újrázni kell.)

Van pici 20 centis zsebállvány, olykor azt használom.És visszanézve a képet, lehet hozzá kell nyúlni a fehéregyensúlyhoz, hogy jobb legyen, mint az előző.

Beépített vaku? Az mindenre jó, csak nem arra, hogy bevilágítson rendesen egy nem is nagy teret.

Azért van létjogosultsága: ellenfényben deríteni, ha már nem választhatom meg a felvételi helyzetet.

Azért kívánom, találd meg a Neked is tetsző mobilt.

2021. nov. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi note 10 pro.
2021. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 100k felett van.


Már bejelentették a Redmi Note 11 Pro -t

Elvileg novemberben már itt lesz.


Kamerában viszont nem a Xiaomi a jó, Pk ár érték arányban csinálnak jót.


Samsung Galaxy A52 variánsai megeszik reggelire a Xiaomi Redmi Note 10/11 pro -k kameráit.

Sima A52 120k tól elérhető. Ha a kamera a fontos.

2021. nov. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Kicsivel lehet 100k fölött de az 500 az sok. A 200 is sok
2021. nov. 15. 20:50
 20/20 anonim ***** válasza:

Samsung A52 120k környéke

Samsung A52s 5G 150k Környéke.

Utóbbi 90 helyett 120HZ képernyőt kapott, és a 732G helyett 778G procit. Jóval erősebb. Egyébként ugyan az a kettő telefon.

2021. nov. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!