Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van, hogy folyton...

Miért van, hogy folyton megjelölnek engem és az osztálytársaimat egy olyan bejegyzésben ahol mindenki hajszárítót nyer? Hol tudom véglegesen tiltani?

Figyelt kérdés

Kb ez egy hete kezdődött amikor infó órán valaki megnyert egy hajszárítót🙂

Később, minden nap megjelöltek ilyen posztokban, de már az összeset letiltottam úgy, hogy a felhasználó új fiókjait is tiltsa. És még most is megjelölnek, vagy csak én kapok ilyen értesítést?


Egyébként a profilok nevei: (nem tudom hogy ez vírus e vagy sem)

-whilby_8j7

-ronald_jeff_2br7106t

-christopherallen4441036...

-james.michael.7oj3412z



#zaklatás #tiltás #hajszárító #megjelölés #Instagram #dyson super sonic hajszárító
2021. nov. 14. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Letiltod az instan a jeloleseket es megemliteseket
2021. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez vírus. engem is jelölt valami ismeretlen..
2021. nov. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
jobb felül ...-ra koppints. Jelentsd a posztot és a fiókot is és tiltsd.
2021. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3!


Nem igazan megoldás, mert jönnek az újabbak. Eddig valami 50et sikerült tiltanom. A legjobb megoldás ha tiltja az ember a jelöléseket és említéseket, max az ismerősöknek engedelyezi

2021. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huha köszönöm a válaszokat de hiába tiltom vagy jelentem őket újból megteszik.. ha pedig kikapcsolnám ezekről az értesítést akkor nem tudnám ki jelölt meg :'c
2021. nov. 15. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
írtam EZ VÍRUS. nem az osztálytársaid jelölnek.
2021. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6!


Értő olvasás?

"...megjelölnek engem és az osztálytársaimat..."

2021. nov. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!