Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P Smart 2021 vagy P...

Huawei P Smart 2021 vagy P Smart Pro?

Figyelt kérdés

A két telefon közül nem igazán tudok választani, jó lenne egy kis segítség/személyes vélemény.


Linkelek egy összehasonlítást, ne nektek kelljen kikeresgélni

[link]


Igazság szerint nekem ideálisabb lenne a Pro, mivel ezen van Google, míg a 2021-en nincs, viszont nem vagyok megelégedve a Pro elülső kamerájával, amely a telefon tetejéből jön ki (csak még egy hibalehetőség a telefonon).


Egyébként a Google hiánya se lenne annyira zavaró, ugyanis vannak alternatívák, de azért az sem ugyanaz, értitek..


Nem tudom eldönteni, ráadásul a helyi áruházakban nem található meg ez a két telefon, így megnézni se tudom. Bezzeg a 400 ezres telefonokból van bőven..

Bár hétvégén megyek a szomszédos nagyvárosba, ott remélhetőleg lesz lehetőségem kézbe is fogni őket.


A kérdésem az lenne, hogy mennyire zavaró a Pro kamerája? Mennyire sérülékeny?

Megéri 70000-ért ez a telefon, vagy inkább 65-ért a 2021?


Köszönöm, hogy időt szántál az elolvasásra, legyen szép estéd/napod!



2021. nov. 15. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Túlárazott szarok,nem értem miért akarsz drágán ilyeneket venni.van választék bőven ma már. [link]
2021. nov. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A PRO erősebb egy kicsit, a 2021-nek talán jobb a kamerája.
2021. nov. 16. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

Ahol néztem ott a 2021 64000 volt

A Pro meg 69000.

Ahhoz képest, hogy 3 éves telóm volt 55 ezer

Szerintem jó mindegyik ahhoz képest árban.

2021. nov. 16. 06:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez ami most van 32GBos csak
2021. nov. 16. 06:45
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
A sima 2021 nem ér 25-nél többet.a pro változat jobb egy fokkal,ez a jelenlegi felhozatal mellett megér 40-et.
2021. nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Inkább vegyél Xiaomit. Amióta Trump tönkre tette a Huaweit, nem éri már meg.
2021. nov. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!