Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet az hogy a telefono...

Mitől lehet az hogy a telefonom csak pittyeg és minden más hangot nagyon minimálisra levesz?

Figyelt kérdés

Mikor vissza adtam a telefonomra a hangot akkor vettem észre hogy nem volt a szokásos jelzés hang.

Utána az ébresztő sem a szokásos hangon szólt hanem pityeget.

Próbáltam állítgatni a hangokat semmi hatása nem volt de azt vettem észre hogy mikor át állítom például az egyik jelzés hangját akkor a hang kiválasztásakor el kéne indulnia a kiválasztot dalnak. Most azonban pityeg minden dalnál de közben nagyon halkan hallotam a dalt is.


A telefon újra indítása szokot segíteni ideiglenesen. De még így is naponta legalább újra kell indítani.


Teljesen eltérő márkajú telefonokon is előjöt már ez (nem csak az enyémen). Annyi az közös hogy mindegyik androidos.


2021. nov. 18. 08:16
 1/1 A kérdező kommentje:
Emelé még jött az is hogy az újra indítás után (vagy már lehet előtte valahogy) vissza állt a telefon pár beállítása. Az alkalmazások optimalizálására vonatkozóan például aminek köszönhetően megint nem szólt az ébresztő.
2021. nov. 18. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!