Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A barátok és barátságok...

A barátok és barátságok lemorzsolódása, elvesztése és társasági élet minimálisra csökkenése természetes ilyen korban?

Figyelt kérdés

Ez történik velem most. Egyedűl vagyok, barátok, társasági élet, ismerősök párkapcsolat nélkűl. Úgy érzem kicsit magam mintha kivonódtam volna a forgalomból... Ha próbálok keresni valakiket, pl. régi ismerősöket, egyéb dolgokra, hivatkozva diplomatikusan lekoptanak, hogy most nincs idejük...

Próbálok párkapcsolatot is találni, de már jó ideje, és kicsit már feledtam azt is...

Mi a tapasztalatod? Mással is történt ilyen? Hogyan élted meg ezt az időszakot?


33f



2020. okt. 17. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Nem volt ilyen korszakom. Ekkor voltam a munka dandárjában.

Te se csüggedj és főleg ne roskadj magadba, hanem igyekezz társakat találni.

2020. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha budapesti vagy, én szívesen beszélgetnék veled. Nekem sem igazán maradtak barátaim.

28f

2020. okt. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez már a húszas éveimben elkezdődött, miután elkerültem az otthoni, megszokott közegemből egyetemre Bp-re. Alapjáraton se vagyok valami nagy közösségi ember, de azért minimális társaságra szükségem van. Szóval mindig nehezen viseltem, néha akadtak felszínes barátságok, hosszabb-rövidebb párkapcsolataim is voltak, de egy ideje egyedül vagyok. Egyedül élek, az időm nagy részét egyedül töltöm, szóval már mondhatni megszoktam ezt a helyzetet, pedig nem valami előnyös. Egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan barátom van, akikre szinte mindenben számíthatok... Próbálok egyébként változtatni, ismerkedés céljából közösségbe menni, de nagyon nehezen veszem rá magam. :( 29/F
2020. okt. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért van ez így?
2020. nov. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szívesen beszélgetem,írjatok.F
2021. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!