Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a zenei mp3 és...

Hogyan tudom a zenei mp3 és videó mp4 fájlaimat át másolni?

Figyelt kérdés
Vettem egy IPHONE 13 Mini típúsú telefont. De hiába kapcsoltam össze adat kábellel az asztali számítógépet az új IPhon 13 minivel. Az IPHONE 13 tárhelyét látja az asztali számítógépem. De hiába másolnék, nem engedi. És ezen tiltást nem tudom feloldani. Az asztali gépe Windows 10 Pro fut.

2021. nov. 19. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Be kell tenni az iTunes alkalmazásba és onnan lehet rászinkronizálni a telefonra

[link]

2021. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válasz író! Nekem nem sikerül az iTunes-al. Nem másolja át. De szinkronizálni sem szinkronizálja. Gyakorlatilag teljesen használhatatlan az iTunes!
2021. nov. 24. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Anno én is iTunes-sal akartam Iphonra másolni zenéket, meg csengőhangnak is, leírást olvastam, de marhára nem csinálta meg, aztán sok keresgéléssel kiderült, hogy tökre máshogy kell, hókusz pókusz, borzalmas.
2021. nov. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi a hibajelenség?

a legújabb iTunes van telepítve?

2021. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még is mi lenne? Nem másolható. Nem szinkronizál! Nem csinál semmit! Azt nem tudom melyik a leg frissebb. De most lett le töltve és telepítve. Verzió szám: 12.12.2.2
2021. nov. 25. 12:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válasz író! Ha az iTunes-al nem megy akkor mivel lehet? És mi az a hókusz pókusz? Igazán el árulatnád a titkodat. Hogy mégis hogyan tudsz számítógépről iPhone-ra mp3 zenei és mp4 videó fájlokat át másolni.
2021. nov. 27. 15:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!