Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy A70 leesett és...

Samsung galaxy A70 leesett és kikapcsol miért?

Figyelt kérdés
Szóval a fent említett telefon leesett kb 30cm-ről padlószőnyegre. Be volt kapcsolva, és felvettem és láttam kikapcsolt. Nem kapcsol be, de töltőre teszem elkezdi a töltést, százalékot nem ír ki és kikapcsol megint. Amint jókor teszem fel tölteni és kapcsolom be, akkor elindul minden, de azonnal kikapcsol a samsung felirat után. Mi mehetett tönkre ? Nem garanciális és szedtem már szét és javítottam meg, csak jó lenne tudni mi a hibája, mert megjavítom, csak tudjam mit cseréljek ki,

2021. nov. 20. 01:05
 1/4 A kérdező kommentje:
kiegészítés: olyan mintha az aksi vagy a az aksit szabályzó valamelyik alkatrész sérült volna meg, mert elhalványul a kijelző majd úgy kapcsol ki.
2021. nov. 20. 01:28
 2/4 A kérdező kommentje:
oké bekapcsolt, de csak egy minimális kocogtatás, és hátlap nyomogatás után. Mi okozhat ilyen jelenséget?
2021. nov. 20. 01:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szedted már szét akkor lehet, hogy valamit lazábban tettél a helyére és a koccanáskor kilazult.
2021. nov. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, de nem játszik, mert kb 3 perc alatt szétkapom, és ez most sem volt másképpen. Szétszedtem, darabokban volt és teljesen összeraktam, és így is. Most a bal alsó sarok lekoppan ismét azonnal kikapcsol. Elkezd újraindulni, és a tetejét kell kocogtatni és jó lesz. De nem élhető egy megoldás.
2021. nov. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!