Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajdonosok! Szerintet...

Iphone tulajdonosok! Szerintetek tetintettel a maszhasználatra érdemesebb régebbi touch ID-s telefont venni Face ID-s helyett?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy X-em van, amin a hetekben ment tönkre a face ID szenzor. Azon gondolkoztam talán nem is lenne érdemes megcsináltatni, mert a nap jelentős részében maszkot hordok, így nem is tudom teljesen kihasználni. Ugyanakkor visszaválthatnék pl. Egy 2020-as SE-re, ami ugye ujjlenyomatolvasós. A jelkódos mósszer egyre jobban zavar, és mindenképpen szeretnék biometrikus feloldási módszert.

Ti megcsináltatnátok a face ID-t a helyemben, vagy inkább vennétek egy ujjlenyomatolvasós telefont?


2021. nov. 20. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Én touch id-eset vennék, az igényeimet kielégíti a legújabb Se is.
2021. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a covid után 2 hónappal kint volt a frissítés, ami megoldotta a maszk-face id problémát
2021. nov. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen erről hallottam, de én továbbra sem tudtam beállítani
2021. nov. 20. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

"a covid után 2 hónappal kint volt a frissítés, ami megoldotta a maszk-face id problémát"


Ami kimerült annyiban, hogy szinte azonnal kéri a jelkódot, és nem próbálkozik maszkban leolvasni az arcodat.


Ez anyira megoldás, mintha egy vérző sérültet nem bekötöznénk, hanem letakarnánk egy pokróccal, hogy ne is lássuk a szenvedését :D


Mondom ezt iPhone tulajként :)))

2021. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lennék az apple helyében. Évekig fejlesztették a FaceID-t, tökéletesen működött már az első verzió is, aztán jött a covid :DDDD

Én maradok a FaceID-snál, 13PM-ról nem fogok az SE szintjére visszalépni.

Ha neked elég az a telefon akkor vegyél azt. Te tudod mit csinálsz vele....


A FaceID-t csak hivatalos szervizben tudják megcsinálni!

2021. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Pont ezért nem szeretnék visszalépni, rengeteget fotózok és képeket szerkesztek, ezért fontos volt a jó kamera és a led kijelző.

Egyébként pl. Az iCentrumnál van olyan szolgáltatás hogy “face ID” javítás 40k-ért.

2021. nov. 20. 17:40
 7/9 anonim ***** válasza:
A FaceID és a TouchID javítása nem gyerekjáték. Cserélni az alkatrészeket nem lehet, mert az alaplaphoz vannak párosítva. Kiváncsi lennék arra a javításra amit végeznek. Lehet hogy bontott alkatrészekkel oldják meg.
2021. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van órám is, maszkban feloldja az, ha a csuklómon van.
2021. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, használnak bontott alkatrészeket is, például gyári felújított kijelzőket. Azért csak meg tudják javítani, ha már hirdetik gondolom.
2021. nov. 20. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!