Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem enged zenéket...

Miért nem enged zenéket másolni az iTunes-ba?

Figyelt kérdés

iPhone SE 2020 -ról van szó.

1 éve használom, a PC-re letöltött zenéimet az iTunes-on keresztül szoktam a telefonra másolni, kábellal összekapcsolva. Ez működött is 1 hónappal ezelőttig kb. Most, gondolom a frissítés miatt egyszerűen nem másol át semmit. Hibaüzenet nélkül nem csinál semmit.

Újraindítani próbáltam a telefont, iTunes-t is frissítettem, nem oldotta meg a problémát.



2021. nov. 23. 01:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam mindennel, újratelepítettem mindent, végül már egy korábbi bizt. mentést is visszaraktam az iPhone-ra, aztán talán az erőltetett rendszergazdaként való indítás oldotta meg a problémát, de még ebben sem vagyok biztos. Valamint létrehoztam egy új Playlistet, amibe a zenéket raktam. Pár mp3 fájlt pedig újra kellett letöltenem, mert azokat továbbra sem engedte, holott a PC-n semmi gond nem volt a lejátszásukkal.
2021. nov. 23. 19:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem iPhone 13 mini van, IOS 15.1.1 verzióval. És én is ugyan ezzel a gonddal küszködők. Én sem tudom a Windows 10 Pro-s számítógépről, a zenei és videó fájókat az iTunes-sal a telefonomra másolni. Sem másolni, sem pedig szinkronizálni nem tudok. Úgy látszik, sajnos nem egyedi probléma. Ráadásul én az iPhone 13 mini telefonomat 2021. november 19.-én vettem. Egyépként a Telefonom jó és működik. Sőt ha a telefont a számítógéppel adat kábellel össze kötöm. Akkor a számítógép fizikálisan látja az iPhone 13 mini-t. De iTunes-sal ennek ellenére sem szinkronizálható, és ennek ellenére sem lehet másolni a telefonra.
2021. nov. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az iTunes szinkronizálása nekem eddig is működött, csak a másolással lettek gondok.

Próbálj angol fórumok, youtube videók alapjàn elindulni és megoldást keresni.

2021. nov. 28. 21:04
 4/4 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a probléma..amire még nem sikerült megoldást találnom…😞
2021. dec. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!