Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Leon.Hívást tiltottam,...

LG Leon.Hívást tiltottam, mégis fel tud hívni.Hogyan tudom végleg tiltani külön alkalmazás nélkül a számot?

Figyelt kérdés
Úgy tudom nincsen átirányítva a szám és számhordozással se rendelkezik.
2021. nov. 25. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A GSM rendszer szempontjából nincs értelmezve ez a kérdés, azaz nincs mobilhálózati opció rá.

A hívás mindenképpen feléépül a GSM felől, az megint más kérdés, hogy a készüléked szoftvere hogyan reagálja le. Szóval technikailag a hívás mindenképpen befut a hívott készülékre, ami vissza is igazolja a kapcsolat létrejöttét. Ezen a ponton túl a telód szoftverén múlik, hogy jelzi a bejövő hívást, vagy sem. Ez rendszerint azzal jár, ha a hívó számot korábban tiltottad, akkor egy olyan folyamat indul, mintha visszautasítottad volna a hívás fogadást, a hálózat foglalt jelzést ad vissza a hívónak. De ehhez az kel, hogy a letérolt elutasítandó szám és a hívó kijelzett száma megegyezzen. Ha nem küld hívószámot, mert letiltja, akkor nincs miről azonosítani, tehát nem lesz elutasítás. Kivéve ha minden szám nélküli hívást elutasítasz.

Aki téged hívogat, valószínűleg ezekkel nagyonis tisztában van.

2021. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az a gond,hogy kijelzett számot tiltottam és még mindig elér az illető.Ugyanúgy tud hívni,mintha nem is tiltottam volna le.
2021. nov. 26. 21:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán segít ha neki egyedi csengőhangnak némát állítasz be.
2021. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!