Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnáttok ajánlani androidos...

Tudnáttok ajánlani androidos telefont 50 ezerért?(használt nem kell)

Figyelt kérdés
Igen azt is tudom hogy ennyiêrt nem kapok jót de hátha valaki ír valamit ami neki bevállt
2021. nov. 26. 23:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem kapsz jót!


Telefonálni, üzenetet küldeni lehet vele, másra meg amúgy sem nagyon alkalmas egy teló

2021. nov. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tipus? Galaxy a03s-t nezegettem de nem tudom mennyire jo? Vagy jobb a a02s?
2021. nov. 26. 23:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézz mobilarena-t vagy gsmarena-t
2021. nov. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Hármas írja azok nagyon jó oldalak!

Ha Honort látsz ennyiért azt javaslom, volt 3 típus hosszabb használatban és soha semmi hiba, imádtuk.

2021. nov. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Legalább ne Samsungot vegyél ennyiért. Nagy rakás szar az olcsó kategória náluk, tapasztalat. Én szó szerint kivágtam az ablakomon. Xiaomi van vállalható ennyiért, bár attól se várj csodát, csak alapdolgokat lehet élvezhetően használni.
2021. nov. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most találtam ezt a samsung galaxy a12 nacho-t a127f és nagyon gyors a videok alapján ezt veszem
2021. nov. 27. 07:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!