Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vehetek telefont ha?

Vehetek telefont ha?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és apa nevére van az összes család telefonja íratva. Hogy kell neki is bejönni e vagy csak mondjam ott apám nevére írassák. ?

2021. nov. 27. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Előfizetés mellé szeretnél részletre telefont venni, vagy milyen módon?


Mert azt úgy neked még nem lehet, legalábbis részletre nem.

Egy összegben meg bárhol vehetsz telefont.

2021. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vagyis mivel 18 vagy, vehetsz saját előfizetés mellé részletre is telefont, ha ehhez megvan a megfelelő anyagi háttér

de ha új előfizető vagy akkor el fogják kérni a telefon árának 40-50%-át.

2021. nov. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha egy telefon boltba veszek akkor is kell részlet? És ha egyből kifizetem. Még tanulók igy nincs lehetőség saját nevemre írni . Amúgy is apummal nagyon nem jó a kapcsolatunk ezért gondoltam erre. Tényleg nincs lehetőség úgy venni telőt hogy nem kell szülői papír ?
2021. nov. 27. 12:44
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem arra van pénzem hogy vegyek egyet.
2021. nov. 27. 12:44
 5/9 anonim ***** válasza:
ha ki tudod fizetni egyösszegben, akkor bárhol vehetsz telefont
2021. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen ki tudom
2021. nov. 27. 12:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Még tanulók igy nincs lehetőség saját nevemre írni"

De van. A 18 év betöltése a lényeg nem a tanulói jogviszony. Nekem is volt már suliban telefonom (1999-ben). Ha ki tudod fizetni a készüléket, akkor vehetsz.

(Részletre nem ha nem tudod igazolni hogy van valahonnan bevételed amiből tudnád fizetni a részleteket)

Ha ki tudod fizetni, akkor készüléket vehetsz, mivel 18 vagy így előfizetést (havi díjast, vagy feltöltőst) is vehetsz.


Ha a családi csomagba szeretnéd rakatni, mert ott van valami komolyabb kedvezmény, vagy csak oda akarsz tartozni, akkor kell az öreg is hozzá.

De amúgy nem kell 18 évesen szülői, gondviselői engedély, papír, hozzájárulás, semmi. Bemész az egyik szolgáltató ügyfélszolgálati irodájába, elregéled hogy kell egy telefon meg egy kártya és kész.

2021. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor veszek hétfőn, és apám fizeti telefonszámát akkor a telefonszámom nem fog megváltozni nekem?
2021. nov. 27. 13:30
 9/9 A kérdező kommentje:
ugyan az lesz a telefonszámom
2021. nov. 27. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!